Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma volt az első randim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt az első randim, szerintetek lehet még folytatása (lent)!?

Figyelt kérdés
Ma volt az első randink /én 16 ő 15/ találkoztunk, sétáltunk, beszéltünk, meghívtam üdítőre, leültünk minden a helyén volt, figyeltem ,rá szemkontaktus is volt, de mégis elég sokszor volt csönd a beszélgetések közt, mert egy idő után nem volt már ötletem mivel szinte csak én beszéltem ő nem ( én vagyok a fiú) olyan zárkózott volt, nemsokat beszélt, nekem meg már alig volt ötletem, mondta is hogy eleinte nemtudta hogy /létezem/ vagyis azthitte csak szivatom, és lehet csak félt az egésztől? Most annyira rossz érzés hogy nemtudom milyen volt neki, mondta hogy most olyan fura vagyok, nem olyan mint eddig msnen, nem vagyok olyan érzékeny, mondtam mert most boldog vagyok, pedig teljesen magamat adtam, a végén 3 puszival búcsúztunk el, mondtam jól éreztem magam, ő erre bármikor máskor. De olyan fura volt, zárkózott, szótlan...pedig kérdeztem rendesen őt is...de nem beszélt túl sokat.....pedig én mindent megpróbáltam hogy jó legyen ( bár nemtudom neki jó volt-e) most ezekután hogy? Lehet-e valami? Vagy mi volt az oka?
2010. júl. 15. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18:44, én felfelé pontozlak. Kérdező, fogadd meg a tanácsát. :D 16/L
2010. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ott volt az unokatestvére is bár elment hogy ne zavarjon, de gondolom beszéltek azóta, (felvett kb 1 hete msnen is) szerintetek jó ötlet lenne őt megkérdezni, hogy mondott -e a lány valami a mai napról?
2010. júl. 15. 19:51
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem megkérdezheted, de sokat nem érsz vele, mert valószínűleg nem fog elmondani semmit, hisz mégis az unokatesója... de azért próbálkozhatsz, szorítók neked :)
2010. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha a (leendő) barátnőd helyébe lennék, és az unokatestvéremet kérdezgetnéd, én nem nézném jó szemmel. Ez olyan gyáva dolog. Magától a lánytól kérdezd meg..:)
2010. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

néz mindenki azt mondta neked hogy a csajtól kérdezd meg én is ezt tanácsolom, de te még mindig nem akarod. pedig kérdezd meg sőőt elmondhatod neki z érzéseidet is. hogy tetszik neked, és kicsit félsz attól hogy esetleg te nem mert olyan zárkózott volt.(és itt jöhet a kérdés) hogy azért volt olyan visszafogott mert nem tetszettél neki vagy csak mert zavarban volt?

L/16

2010. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Figyu, ha neked adta az egész éves helyi bérletét az már sztem azért jelent valamit. Most hülyén hangzik, de ha nem akarna mégegyszer látni biztos nem adta volna.


Komolyra fordítva a szót: ne kérdezősködj mástól, úgysem tudsz meg így semm különöset. Azzal mondjuk h a jegyet vissza szeretnéd adni feltűnés nélkül megkeresheted, egyúttal elhívhatod a következő randira is.


Én is drukkolok neked:)

22/L

2010. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nah megkérdezted? Taliztatok azóta? =)
2010. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!