Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti használtok Tindert? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti használtok Tindert? Ha igen, sikerült rajta összehozni egy randit?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 21:20
1 2
 1/15 Hellmano ***** válasza:
41%
1-et? Többet! Már nem használom, van párom...
2019. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Elég könnyen sikerül összehozni randikat, igen. Kell némi kreativitás ahhoz, hogy az első üzenetre visszaírjanak, de utána egyből lehet is kávéra hívni a lányokat.
2019. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Többet is, de nem mondanám sikeresnek, bár y barátnő már összejött onnan.
2019. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:

Használtam, és nem, nem sikerült.

Bár be kell lássam, hogy nemigen törtem magam.


Amolyan sz-rok bele a hozzáállásom ezekkel a platformokkal kapcsolatosan.

2019. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne lehetne.

Még ha fiú is vagy.


Egy normális élet, viselkedés, pár jó fotó és mégjobb duma kell. Bőven jó és használható app.

2019. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tinder guruk!

Segítsetek egy kicsit! Van ingyenes üzenetküldésre is, vagy csak akkor tudok írni, ha előfizetek? Vagy csak én vagyok béna? Bárkinek írni szeretnék vagy meg akarom nézni kinek tetszem, egyből feldobja az előfizetést havi 10e-ért!

Előre is köszönöm, ha valaki elárulja a titkot!

42Ffi

2019. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

1 randit sikerült összehozni, de végül több nem lett...

De igazából ha már átlagos vagy, akkor nagyon nehéz összehozni valamit. A legtöbb csaj 99 % ban egy idő utan nem ír vissza (az az egy % pedig az az egy szál csaj, akivel mégis találkoztunk). Egy idő után már nagyon fárasztó az, amikor ráírsz a csajra, próbálod érdekes vizekre terelni a témát, hogy ne szálljon ki időközben, de legbelül tudod, hogy ez lehetetlen, mert a legfontosabb mindig a külső nekik: ha jön egy helyesebb, akkor akár milyen jót dumáltok, ott fog hagyni.

Hogy ez nem így van? Akkor mi a magyarázat arra, hogy elképesztően jót dumáltok, mind ketten kimondjátok, hogy szimpik vagytok, aztan csak hopp...már nincs is itt.

Szóval nehéz ügy egyetlen randit is összehozni.

A jóképű pasik, és a csinos csajok véleménye ettől eltér, de én csak a saját helyzetemet hoztam.

2019. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer, de az egyik úgy volt, hogy Tinderen kívül felvettem valahol (nem volt match), a másik meg nála egy bug miatt mindenkivel match lett.

Vicces, valaki írta, hogy normális élet kell hozzá, és férfiként is lehet randikat összehozni. Rengeteget utazom, sportolok, kirándulok - normális életem van, igazából átlag feletti. Mégis mindenki leszarja.

Az kell, hogy jól nézz ki, és pont. Semmi más nem számít: sem duma, sem pénz, sem bármi más.

2019. okt. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8 én irtam.


Nyilván ez korosztaly függő. 20-30 évesen nyilván a trendiség és a tökéletes külső a lényeg. Utánna viszont a megbizhatóság, a stabilitás, az egzisztencia.

2019. okt. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Még nem vagyok harminc, és vagy 8-10 évet letagadhatok... Egy picit meg vagyok lőve.
2019. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!