Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire kell veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire kell veletek rámenősnek lenni az elején?

Figyelt kérdés

Mennyire kell siettetni a testiséget például?

Én gyakran a 3-ik/5-ik randiig is szoktam várni, hogy legyen egy megfelelő pillanat amikor elcsattan az első csók, vagy ölelkezünk, kézfogás és ilyenek.

Ha nem érzem, hogy megfelelő a pillanat akkor nem teszem meg egyszerűen. Ha nem látom a lány szemeimben a sugárzó vágyat akkor nem kezdeményezek semmit, mert minek?


Ezt hogy látjátok ?


2019. okt. 17. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális. Bár a mai világban minden fordítva működik...
2019. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szituáció-függő. Szerintem az ötödik randiig várni az első csókkal kicsit túlzás...nekem a 3. környékén már megfordulna a fejemben, hogy mégis mi a francra vársz.
2019. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő.

Pl ha valakit már ismersz pár hónapja, fél éve, egy éve stb. de csak most randiztok (tehát már ismered mint embert valamennyire) , akkor ha annyira jól erzitek magatokat, annyira megvan a kémia akkor akár már az első par randin is lehet hogy megtörténik anélkül hogy fura vagy túl korai lenne.

Ha az első randi lenne a legeslegelső személyes találkozás akkor ott még (számomra) gyors lenne ha valaki meg akarna csókolni még akkor is ha nagyon jó az összhang, hiába de kvázi idegen.

Szóval azért nem mindegy mióta ismered a masikat.

Amúgy meg számomra fontos az ismerkedés, randizás során hogy érezzem, tudjam hogy a másiknak mik a szándékai, kimutassa hogy komolyan érdekli a dolog. Ez alatt nem azt értem hogy folyton írogasson mert speciel azt én nem szeretem. Elég ha beszélünk pár sort és inkáb a személyes találkozások minőségén legyen a hangsúly.

Ne legyen túl nyomulós de legyen egyértelmű, tiszta. Kis titokzatosság persze sosem art.

2019. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!