Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan pasitok, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan pasitok, aki ritkán hivott az elején mert bátortalan volt, meg elsö szex utan is?

Figyelt kérdés

Nem mertem elarasztani smsekkel mert nem tudtam hányadán állok vele , ha bejövök e neki , ha van e több kapcsolata ... gondoltam megvarom amig ö jelentkezik vagy mond valamit ahogy szokás .

De szex utan ket hettel hivott es akkor is csak beköszönt stb nem hivott újabb talalkara

Mikor kezdödött az egesz azt mondta hogy remeli nagyon beleesek stb . De nekem több idö kell es nem szoktam udvarolni a pasiknak .


2019. jún. 23. 17:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem tunik olyan nagydumas befuzös pasinak , nem az a tipikus manipulativ . Igaz , szexre nagyon direkt utalasokat tett , szerintem az ilyen nem túl szociabilis , sikeres a nöknel
2019. jún. 23. 17:58
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Megvoltál neki, de nem érdekled többre már. Annyira nem lehet sikertelen, ha téged behálózott.

Én pl tényleg az vagyok. Mert semmit nem tudok elérni senkinél. Na én sikertelen vagyok.

2019. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem érdekled eléggé. Szexelni jó, de többet nem akar. Miért várod még hetek elteltével is?
2019. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!