Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ilyen nehéz a párkeresés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz a párkeresés?

Figyelt kérdés

Tudom tele van a gyk ilyen szánalmas kérdéssel,de tényleg érdekel,hogy tényleg ilyen nehéz vagy én vagyok lúzer?


1,5 éve vagyok szingli,ez idő alatt nagyon sok emberrel ismerkedtem kb 2 csoportra lehetne őket osztani.

1: amint megtudják,hogy 26 évesen egyedül élek,és tekintettel arra,hogy a családom 80 kmre lakik minden férfi munkát megcsinálok segítség nélkül,egyszerűen betojnak,,túl önálló,,vagyok nekik,mit tudnak ők adni nekem,mikor ők még a szüleikkel élnek / ezeket csak vissza hallottam/ soha nem érdekelt,hogy kinek milye van.

2:.kb egy értelmes szót nem tud helyesen leírni,első randin ölelget,csókolgat(na)beceneveket ad,tehát túlságosan nyomul.

26/N


2019. okt. 18. 03:46
 1/6 anonim ***** válasza:

1: Ez számomra is kicsit ijesztőnek tűnik. Ismerek olyan lányt aki ennyire független, minden programra egyedül megy, mindenről megvan a konkrét véleménye amin nem változtat senki kedvéért és szó nélkül megcsinál bármit. Egy ilyen szép, huszonéves csajnak tényleg mi szüksége lenne egy olyan srácra aki mondjuk még a szüleivel él?


2: Ilyenek is vannak, de hallottam már olyat is, hogy amennyiben nincs csók meg fogdosás az első randin, akkor nincs meg a kémia/nem is igazi férfi az illető. Szóval ez mindenkinek a saját preferenciája alapján megy, úgy tűnik te a lassabb tempót szereted amit lehet hogy ki kellene hangsúlyoznod már az elején.

2019. okt. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig ez hülyeség.


A legproblémamentesebb nők közé tartozól.


Család messze, dolgozól, ellátod magad, van lakásod.


Szóval teljesen más probléma lehet veled.

2019. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy az elején ez semmit nem számítana nekem. Idővel kiderülne megvan-e az összhang vagy sem.


A gond szerintem azzal van, hogy az emberek egyre jobban elszigetelődnek egymástól.

Pedig beülni egy kávéra megismerni valakit nem egy nagy dolog. A legrosszabb ami történhet, hogy nem jön össze de a kávé legalább jól esett.

2019. okt. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Az ilyen nők nagyon elszálltak, nagyképűek szokak lenni, akik minimum ugyan ezt követelik meg a másiktól, de inkább többet, szóval tuti, hogy nem a nagy önállóság a bajuk, hanem ami azzal jár...


2. Ahogy írták, ha meg nem nyomul, akkor lúzernek lesz bélyegezve, és "nincs meg a kémia"-val dobva, mert bizony az legtöbb nő ölelgetést, csókot vár az első randin, ha nem így van akkor "nem féeérfiii".

2019. okt. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek ment a zöld.
2019. okt. 18. 11:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék,nem vagyok elszállva magamtól,tény mindenért magam dolgoztam meg,mint a legtöbb ember,de soha nem hangoztatom,sőt nem érdekel milye van a férfinak,hisz a mai vilgába nagyon nehéz boldogulni.
2019. okt. 18. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!