Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt néhány nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt néhány nő, hogy nekik bármilyen mértékben is közel annyira nehéz a párkeresés mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nézzük a tényeket:


Egy férfi a következő tulajdonságokon tud elcsúszni, hogy érdekelje a nőket: Zárójelben az elvárások vannak.

- magasság (180 alatt felejtős)

- arc (ez kicsit szubjektív de sokat dob a latba)

- testalkat (kidolgozott izmos test, vagy hatalmas melós izmok)

- anyagi helyzet (30 felett saját lakás, autó, stb)

- péniszméret (18/4,5)

- kéz méret (erős eres lapát kéz)

- öltözködés (drága, divatos ruhák)

- arcszőrzet hiánya (szakáll, vagy borosta)

- belső tulajdonságok (nincs kedvem leírni az összeset de lényeg hogy legyen rosszfiú)

- problémamegoldó készség (tipikus férfias dolgok: autógumi csere és minden olyan dolog amiket a férfi megcsinált régen)


Ezzel szemben a nőknél:

- ne legyen nagyon csúnya

- legyen igényes

- ne legyen nagyon megbízhatatlan

- lehessen vele beszélgetni

kb ennyi ?


Valamit olyan, amit kihágtam bármelyik listáról szerintetek ?



2017. okt. 26. 19:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
A nők nek könnyebb, mint a férfiaknak Level100000. Ezt mindenki tudja, hogy így van, nem kell róla kérdés.
2017. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De engem érdekel mások véleménye, szóval jogos a kérdés.
2017. okt. 26. 19:23
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
DE csak provokáln i akarsz, hogy jüjjön a sok nő, hogy "de nem is"!
2017. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem provokáció csak érdekel mások véleménye.
2017. okt. 26. 19:26
 5/28 anonim ***** válasza:
52%

Persze, hogy könnyebb egy nőnek.

Az még miért van hogy ha egy nő nem ér rá találkozni vagy nem akar sz*xelni az rendben van, viszont ha egy pasinál van ez akkor már megy a kombinálás??

2017. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki a saját életét nehéznek tartja, még az akinek valójában rohadt egyszerű az élete minden téren.
2017. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Mert annak a néhány nőnek lehet tényleg nehezebb találni, nem,m? Erre nem gondoltal? :DDD
2017. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Szerintem egy nő nem tud elég rossz lenni, hogy ne találjon férfit maga mellé. Érdekes egyébként, hogy a nőkben van anyaösztön és mégis a férfiak az oltalmazóbb és gondoskodóbbak. Amiket sok férfi eltűr akár egy csúnya igénytelen goromba nőtől az magáért beszél.
2017. okt. 26. 19:32
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk azért sokat csúsztattál a kérdésedben, mert én ismerek olyan férfit, aki a felsoroltak közül egyik pontnak SEM felel meg, mégis van barátnője és nem is csúnya. De tény, hogy baromi szerencsés. Nem ez az általános.
2017. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Miért van vele a nő ? Én még ilyet sosem láttam vagy tapasztaltam elhinnem is elég nehéz.
2017. okt. 26. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!