Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as férfiként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiként tényleg nagyon nehéz a párkeresés?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már ezt. Mások hogyan látják ezt a témát?

2018. jún. 8. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Ne mások negatív tapasztalatit vedd már alapul, légyszíves.

Ha azt hallod, hogy milyen sz.r az élet, akkor te el fogod azt hinni, hogy tényleg sz.r az élet?


Hozd ki magadból a maximumot. Légy önmagad. Nem kell rágörcsölni a témára, mert annál nehezebben fog menni mindig minden.

2018. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, hogy mit keresel. Ha a szó eredeti értelmében vett párt, akkor valóban az.
2018. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Helyzetfüggő. Ha sikertelen voltál, nem csináltál semmit, tapasztalatlan vagy, akkor pont ugyanolyan nehéz, mint előtte.

25 vagyok, építem a karrierem, lassan tudok spórolni, edzek. Évről-évre több nőnek jövök be. Plusz amíg mondjuk 20 évesen szűkebb korosztályban nézelődhettem, mint egy 30 éves.

2018. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos van oka hogy eddig nem jött össze ( ezt csak te tudhatod) de ha fiatalabbként huszonévesen nem sikerült pàrt talàlnod, olyat aki veled akarna megàllapodni + te vele, 30 felett se lesz könnyebb....
2018. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor nehèz ha szarul nèzel ki.
2018. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
A PÀRtalàlàs nem a kinézeten múlik. A legjobb pasit/ csajt is meg lehet unni, ha nincs mélyebb tartalom, érzések , összeillő személyiségek a kapcsolatban.
2018. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyre kevesebb nő lesz ebben a korosztályban akinek nincs gyereke.....sajnos...


De ha van egy alap átlagos egzisztenciád, és normálisan nézel ki, nem vagy egy rémség akkor nem lesz nehéz.

2018. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt tapasztalom, hogy igen, nehéz. Azonban mindig 2 oldalról érdemes vizsgálni a dolgokat. A hapsiknak azon nők tetszenek, akik a nő részéről nincs viszonozva ez a vonzódás. A nők választanak rendszerint, amit sokszor maguknak is köszönhetnek, ha pl.: egy bántalmazó "barátba" futnak bele (előjelek nem figyelése). Így azon hapsik, akik nem játsszák a "Tökös Machó vagyok" c. slágert, nem találnak maguknak partnert. Pedig érdekes, mert a nők körében is van igazán szolid, nyugis nő, mégsem találják meg ezen felek egymást.
2018. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NDSM ***** válasza:
Igények kérdése! Ha tartósat szeretnél, de álmaid hölgyével akkor nehéz. Kompromisszumképesen hozzáálva nem nehezebb, mint 5 vagy 10 évvel ezelőtt. Kevesebb elvárás=Nagyobb esély.
2018. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!