Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén: én vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén: én vagyok egy utolsó szerencsétlen, vagy a párkeresés a ludas, mert olyan rohadt nehéz?

Figyelt kérdés

Van néhány barátom, akikkel mindig évi egyszer, július végén találkozom. Tavaly egy komoly fogadást kötöttünk, hogy 1 év múlva (azaz mostanra) mindenki azt az 1 dolgot végre megteszi.

Négyen vagyunk. Egyikünk végre le akart szokni a cigiről, és letette. Már egy szálat sem szív.

A másikunk végre meg akart szabadulni az egészségére káros túlsúlyától. 30 kilót fogyott.

A harmadiknak volt a legkönnyebb, ő csak sose tudta megnöveszteni a haját lejjebb mint a melle, pedig mindig is derékig érő hajat akart. Most a derekáig ér, annyit ápolta, vágatás helyett.

És én. Nekem az volt, hogy mostanra nem leszek szingli, találok végre valahára komoly kapcsolatot. Én vagyok az egyetlen, aki elbukta, és még mindig szingli.

Férfi vagyok, meg az is, aki ledobta a hasát. A dohányos meg a hajasbaba nők.

Akkor én vagyok az utolsó lúzer, vagy a párkeresés a legnehezebb?


2018. júl. 21. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te hülye vagy, hogy olyanban fogadsz, aminek a teljesítése nem csak tőled függ :D
2018. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Leszokni a cigiről - csak rajtad múlik. Lefogyni - csak rajtad múlik. Megnöveszteni a hajad - ha bevetsz mindent, ismét csak rajtad múlik. Párt találni - ahhoz két ember kell, magyarul ez olyasmi, ami csak 50%-ban múlik rajtad. Kapizs?
2018. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Egy ferfit sem ismerek, aki normalis lenne es szingli maradt volna egy even keresztul. A kornyezetemben altalaban az is osszejon valakivel, aki azt mondja, nem is keres most kapcsolatot. Valamit rosszul csinalsz.
2018. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
2,5 éve egyedül vagyok. Miért? Mert nem nézek ki jól. Ennyi.
2018. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3: Tavaly május óta vagyok szingli, hol a probléma? :D Teljesen jól érzem magam, majd ha úgy van, hogy kevesebbnek érzem magam menyecske nélkül, akkor elkezdek foglalkozni az üggyel. :D
2018. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"A harmadiknak volt a legkönnyebb, ő csak sose tudta megnöveszteni a haját lejjebb mint a melle, pedig mindig is derékig érő hajat akart. "


Hogy a faszba jön ide valaki haja?? Lady Gagának hosszú a haja még is ocsmány nő. na ennyit ér a haj

2018. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Találhattál volna komoly kapcsolatot, csak fényesre kellett volna valakinak nyalni a seggét és elérni mindenáron, hogy maradjon. A boldogság nem volt a fogadás része, szóval...:D


Amúg tényleg, miért fogadsz olyanban, ami nem csak a te teljesítményedtől függ? Nem hiszem, hogy sok gáz lenne velem, mégis kb 4-5 évente találok olyan embereket, akikkel lehet komoly kapcsolatra számítani egyáltalán, annyira komolytalan, könnyed kis pillecukor a legtöbb ember és annyira nem lehet tőlük semmit várni ilyen téren.

2018. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6.

De ha hosszú hajat akar? Te se akarsz fehér pólót venni, mikor szíved mélyén fekete pólóra vágysz. Különben is jól áll neki.

2018. júl. 21. 21:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy Lady Gagának nincs hosszú haja. Max néha hosszú parókája. Arca engem sem nyert meg. Viszont az igen, hogy nagyon tehetséges énekes, és okos is, ugyanis egyik leggazdagabb híresség, mert ért a befektetésekhez.
2018. júl. 21. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Te copattad meg magad a legnehezebb feltétellel,szóval mit csodálkozol ? Sokan évekig görcsölnek ,fent vannak kismillió párkereső oldalon ,hetente szólítgatnak le nőket és még sincs párjuk,mert a nőknél az egekben van a léc.
2018. júl. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!