Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány áthív magához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány áthív magához vacsorázni, akkor valószínű, hogy randiként tekint a dologra?

Figyelt kérdés
2019. okt. 18. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
igen!
2019. okt. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom igen. De ha sok haver is ott lesz akkor nem.
2019. okt. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
(Zarojelben megjegyzem, en nem hivnek meg olyan pasit aki a gyakorin kerdezi meg mit jelent ez- kisebbsegi konolexusod van, vagy ennyire nem tudod milyen a kapcsolatod a lannyal? Megneznem azt a szerencsetlen lanyt is...)
2019. okt. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A zarojeles megjegyzessel egyetertenek, ha nem en lennek ebben a helyzetben. Csak ketten leszunk. Tudni kell, hogy a lanynak korabban mar udvaroltam es szerelmet is vallottam, de lepattintott.


Nem ertem a helyzetet! :(

2019. okt. 18. 08:41
 5/10 anonim ***** válasza:
En nöként éltem meg ezt , hogy azt hittem valóban vacsizni hivnak a pasik , meg kávézni es vao milyen jó barátokat találtam , mint kiderult , erröl szó sem volt ..... bugyit akarták lehúzni
2019. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szeretném hozzátenni, hogy nem én pontoztam le a zárójeles választ.

Lányok válaszait még szívesen olvasnám a kérdéssel kapcsolatban. Barátilag áthívnátok egy fiút, akiről nyilvánvaló, hogy anno többet érzett?

2019. okt. 18. 10:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem etetnék olyan pasit, akitől nem akarok semmit.


Ha nem is egyértelműen randi, az biztos, hogy puhatolózás, hogy azóta hogy viszonyulsz hozzá.

2019. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha áthivnám magamhoz biztos hogy többet éreznék mint barátság, akár extrákkal vagy szerelem, vagy tényleg neki ennyire nem számít, elvagytok filmet néztek és ennyi mint a barátok. Én kifaggatnám mit érez
2019. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akit meghívok az otthonomba, ami azert elegge intim dolog, és akire főzök is, mar jelent nekem valamit. Volt, h egy exem atjott egy italra, mert kozel lakik, es nem volt kedvünk bemenni a varosba kavezni, de ennyi is volt az egesz sztori. Nalam az mindig randinak szamit, igen, ha valakit meghívok vacsorazni magamhoz, es altalaban mar azt is jelenti, hogy agyba is bujnek vele, ha ugy alakul. :-)

30N

2019. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
bugyi lehuzásra mégsem hivhat meg ebben a hazug világban. azzal kell etetnie hogy etetni akar.
2020. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!