Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Új kapcsolat elején célszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolat elején célszerű törölni a Facebook-ról az ex-el közös fotókat, vagy maradhatnak?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve szakítottam az exemmel, akivel annó elég sok közös fotót osztottam meg az idővonalamon. Számomra ezek a fotók már semmit nem jelentenek, nem is beszéltünk a szakításom óta, de nem is zavarnak. Úgy vagyok vele, hogy akkoriban azok az események az életem részei voltak, a fejemből sem tudom/akarom kitörölni, akkor a faceről miért töröljem.


Viszont egy barátom figyelmeztetett, hogy szerinte törölnöm kellene az exel közös képeket, márcsak az új leányzó miatt is, rá való tekintettel.


Belegondoltam és engem nem igazán zavarna, ha nála is lennének fenn évekkel ezelőtti exes fotók. Ha lezárta már azt a kapcsolatot, akkor kit érdekel? Ha lennének papírfotói az exről, akkor sem várnám el, hogy elégesse őket miattam.


Szerintetek mi a helyes döntés ilyenkor? Tényleg bántó lehet egy lánynak látni a régi exes képeket? Jobb lenne tényleg törölnöm őket? Vagy elvárhatom tőle, hogy megértse, hogy akkoriban az is az életem része volt és ne foglalkozzon vele?



2019. okt. 20. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Van olyan, aki hepciás rá, de, ha elmagyarázod így, akkor lehet megérti. Viszont ez nem feltétlenül így lesz, azt megteheted, hogy beállítod, hogy csak te lásd, így nem kell törölnöd sem, de a lányka sem látja.
2019. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

"Számomra ezek a fotók már semmit nem jelentenek"=> Pont ezért nem kell gondot okozzon a törlése.


"Ha lennének papírfotói az exről, akkor sem várnám el, hogy elégesse őket miattam." => Nem mindegy, hogy a fiók mélyén, vagy a hűtőre kiragasztva tárolja. Ugyanez a helyzet, ha számítógépen van egy mappában ex, az egy dolog, de kinn a facebookon már más.


"Vagy elvárhatom tőle, hogy megértse, hogy akkoriban az is az életem része volt és ne foglalkozzon vele?" => Mindenki azt vár el, amit akar, ő meg eldönti, elfogadja-e vagy sem. (Én nem tudnám.) Ez az "életem része volt" olyan, hogy ott a végén a "volt", szóval már semmi keresnivalója nem lenne ott rég...

2019. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Azon kivül hogy kicsit erdekesen veszi ki magàt a baratnök felsorakoztatàsa (2017 ex 1 röl fotok, 2018 ex 2 -röl fotok, 2019 ex 3 rol fotok, 2020 aktualis bnö fotok)ezen kivül engem abszolut nem zavarna.


Engem olyanok zavarnak mikor mas nök kepeit neki all likolgatni, meg felvenni velük a kapcsolatot, legyezni az egojat olyanokka hogy nyomulnak rà, mert nem teszi màsok ak egyertelmüvé hogy kapcsolatban van, hanem kétértelmüen viselkedik a màsik nemmel azaz mindig ad eselyt arra hogy a harmadik félreértse a közeledését.


Ez esetben sem tennék semmit, nem kezdeném el szabàlyozni az biztos, max ràkerdeznék egyszer ketszer, de ha valakiböl nem jön az belülröl hogy automatikusan leépitse a masik nemet nem pedig horgaszbotot logatni a vizbe hogy ki akad horogra, az nekem szép lassan felejtös az biztos. De veszekedni nem àllok le ilyenen

2019. okt. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Engem nagyon zavarna.

Az én férjem volt csaja nem törölte le nagyon sokáig, úgy kellett felhívni rá a figyelmét.

Pedig aztán ő kefélt félre, csak kifele meg szégyelte, hogy 1 évvel az esküvőjük után már nincsenek együtt. Kellett a látszat.

2019. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem olyan képeket, amiken szemmel láthatóan párként, nagyszerelemben lilaködben szerepelsz az exeddel, illik talán törölni. Az olyan képeket, amik tök általánosak, csoportképek, vagy ha az exed helyén egy pasi lenne sem lenne túl nagy különbség a képek jellege között, simán megtarthatod.. Szerintem érezhető a különbség számodra is.
2019. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Alapból törlöm az exem fotóit és a közöseket is.

Sőt, magát az exemet is az ismerősök közül.


Mondjuk én FÉRFI vagyok.

2019. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem törlöm.

Aki nem bírja az ilyent elviselni, az keressen magának szűz partnert.

2019. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Embere válogatja, de inkább rejtsd le.
2019. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor ha zavarja a jelenlegi párodat,mert van ilyen.Én nem töröltem.
2019. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem

Az eletem reszei voltak es a multam.

Neki is van multja

Elfogadom akkor o is fogadja el!


Amugy nem vagom h miert kellene ugy csinalni mintha nem letezet volna semmi es senki elotte....

2019. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!