Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagosan/nektek hány randiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan/nektek hány randiból jön össze egy kapcsolat? Leírom az én tapasztalataim.

Figyelt kérdés

Kb. 1-2 hónapja ismerkedem aktívan. Társkeresőn (Tinder), Facebook, szórakozóhely.

Ez idő alatt összességében nagyjából 50-60 lányra írtam rá/kezdeményeztem ismerkedést. (javarészt tinderen)

Ebből több lánnyal is hosszabb beszélgetést folytattam, ám valamiért egyszer csak többé nem válaszoltak.

5 lánnyal sikerült randit megbeszélnem, de abból 2 a tali előtt közvetlen mondta le, a többi 3 pedig felszívódott a találkozó után.

Nem túl jók az eddigi tapasztalataim, őszintén szólva kezdem kicsit feladni ezt az ismerkedés dolgot.

Nektek mik a tapasztalataitok, hány sikertelen ismerkedés után jön össze egy kapcsolat? Van értelme még próbálkoznom egyáltalán?

Egyébként 24/F, dolgozom, műszaki diplomám van, értelmesnek tartom magam, sportolok is.



2019. máj. 16. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

1-2 hónap ismerkedés még semmi.

Próbálj egy kicsit kevesebb energiát beletenni, csak pár lánynak írni. Így nem keseredsz el talán olyan hamar.

2019. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Leírva tényleg nem tűnik olyan soknak, de elég nagy hullámvölgy volt ez nekem így érzelmileg. Az a baj, ha csak 1-2-nek írtam volna semmi nem történt volna, kb 5-ből 1 válaszol.

De kicsit szüneteltetem most a dolgot az tuti..

2019. máj. 16. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Egy igazi bf vagy! Szánalom a köbön...
2019. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt az 1-2-t lehet jobban is kiválasztani. Végülis elég, ha csak 1 lánnyal jön össze a dolog, nem?

A mennyiség még nem minőség.

2019. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 köszi az építő jellegű kritikát, te biztos nagyon sikeres vagy az életben! :)


Lehetne, de egy pár képből nehéz megmondani milyen a személyisége, válaszol-e egyáltalán..

2019. máj. 16. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!