Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 56 éves férfi,20 éves nő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

56 éves férfi,20 éves nő. Szeretői viszony. Munkahelyi kapcsolat. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Pénz nem játszik szerepet a viszonyban. A férfi kezdeményez.

2019. okt. 21. 21:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
9%
Én jelenleg 35 vagyok csak az életembe a melo melo van még de már nem sokáig.Szoval ilyesmit én is keresek én adom az anyagi biztonságot támaszt a nő adja a magát.
2019. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
63%
A 20 éves lány még túl éretlen szeretőnek, főleg munkahelyen belül. Tuti lebukás. Már ha egyáltalán eszébe jut közel nagyapja korúval bármit is kezdeni.
2019. okt. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Savlekotő ***** válasza:
20%

20 éves kislány. Nő 25 felett, okey?

Már egy mai 13 olyanokat művel a szájával meg az ágyban. Nem ok nélkül ezekre másznak a családapák... Lehet kislányozni,de mindenki nézze meg a kislányát a valóságba nem kislány már egy 15 éves se,nézz be általános iskolába ahol úgy öltöznek fel mint a sarokra..

2019. okt. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
77%
36 éves nő vagyok, de nem esne gusztusom egy 56 éves férfira. Betegek ezek a fiatal lányok?
2019. okt. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
60%

Semmi jó nem szokott kisülni.

Esélyes, hogy szerelmes lesz a kislány, és mindent elkövet, hogy ő legyen az első számú kis feleség. Csúnya bukta, még csúnyább válás, és egy röpke kis románc várható, aminek kb ott lesz vége, ahol kiderül, hogy a hétvégenként fiatalos, sportos 56 éves együtt lakva mégis olyan, mint az apja, aki vaskalapos és diétázik a cukra miatt.

2019. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
3%

El fognak jutni pár találkáig, de hosszú távon 36 év az bizony 36. Rettentő kicsi az esély rá, hogy tartós lesz a kapcsolat.


Bakker gondolj már bele, ha jövőre születik egy gyerek, a férfi 75 lesz mire érettségizni fog... ha megéri egyáltalán.

2019. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
67%

Ha félted, abba gondolj bele, hogy ha lekötöd őt évekre magad mellé, lehet, hogy soha nem lesz saját családja. Néhány évig dugod, esetleg beléd is szeret, reménykedik, hogy majd egyszer elválsz miatta, vár rád...Érzelmileg le van kötve, nem lesz szerelmes olyanba, akivel családot alapíthatna...Aztán nyilván egy idő után vége lesz köztetek, ha nagyon jó pasi vagy, akkor annyira szerelmes lehet, hogy évekbe telik, mire túljut rajtad, még az is előfordulhat, hogy 30 éves koráig nem fog tudni újra szerelmes lenni. Kifuthat az időből.

Megmondom őszintén, kiégett érdekházasságokban vegetálóknál én életmentőnek tartok egy szeretői kapcsolatot, már Singer is megírta 100 évvel ezelőtt, hogy betiltaná, hogy 15 évnél hosszabb ideig tartson egy házasság, tehát szerintem meg van a létjogosultsága, amikor mindkét fél sokat profitálhat belőle még egyszer, mielőtt megöregszenek végleg. De egy 20 éves lány életét nagyon is kettétörheti. Az is lehet, hogy soha többé nem tud hinni a hűségben. Csalódik saját magában, benned, hiszen lát téged folyamatosan hazudozni annak a nőnek, akit tulajdonképpen szeretsz...És nem fogja elhinni, hogy létezik hűség és van értelme családot alapítani.

Szóval szerintem iszonyat sokat rombolhatsz, az egész életét tönkrevághatod.

Viszont vannak olyan kiégett házasságban vegetáló nők, akik nem tudnak elválni, mert gyerek van, stb...Nekik nagyon jót tehetnél egy szeretői kapcsolattal. Persze ezért a véleményemért biztosan le leszek pontozva. Mert én abban hiszek, hogy a gyerek mindennél fontosabb és van amikor nem lehet elválni, akkor se, ha két ember már mást szeret.

2019. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ezt olvasnom kellett.
2019. okt. 30. 23:10
 29/32 anonim ***** válasza:
50%

# 27


Kemény válasz... de sajnos ez a kijózanító valóság. Szépen összefoglaltad.

2019. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
36%

Légyszi a hagyd a kislányt, ne rondíts bele az életébe/ lelkébe! Lehet, h. testileg érett (kinőtt a cicije, sminkeli magát, tűsarkút hord), és esetleg felnőtt(es) gondolkodása van, de pszichésen a legtöbb ilyen korú fiatal még éretlen. Ha sérült is, akkor sebezhető.

Felnőtt nőként mondom, ha még benne is van, nem biztos, h. jó érzéssel gondol majd vissza a románcra/ titkos afférra.

Nekem 26 évesen volt egy 47 ffi.-vel pár hónapos viszonyom. Így 15 év elteltével émelygés fog el, ha rágondolok, és nem tudom mi vett/ vitt rá, h. összejöjjek vele, ill. h. engedjek neki (pedig viszonylag jól tartotta magát, nem volt elhízott, ősz v. kopasz).

Anyagiak, presztízs, stb. nekem nem játszottak soha a párválasztásnál (neki volt, de nem igazán érdekelt).

Ha belegondolok, h. egy 18 éves ember lazán nemzőképes korú, és köztetek 2x18 év van, akkor a nagyapja is lehetnél. Az esztétika ált. férfiak pár-/partnerválasztásában játszik nagyobb szerepet, de azért engedtessék már meg egy nőnek is, h. ne a nagypapájával legyen.

Gondolom, max. alkalmi kapcsolatra v. csak néhány liezonra vágysz, és a meglévő kapcsolatodat/ házasságodat nem akarod kidobni. Kár lenne erre egy fiatal nőt beáldozni.

P.S.: Ez egyfajta kapuzárási pánik/ a vén kecske is megnyalja a sót, vagy vissza akarsz esetleg vágni a párodnak?

2019. okt. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!