Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 feletti, egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti, egyedülálló férfiak, ebben az életszakaszban ti milyen nőket választanátok? Külső, belső, mi fontos?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert nyilván ebben az életkorban egy érett férfinak mások az elvárásai, a szempontok mint pl. egy huszonévesnek.

2019. szept. 3. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Max 25 éves, feszes test, szőke haj. Inkább legyen butus, mint túl okos. Ne legyen alacsony és semmiképp ne legyen elhízott.
2019. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Az egyedülálló miért feltétel? Kirekeszti a kapcsolatban lévő hapsikat
2019. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

30 évesen még a 23 éves kor szóba jöhet.

Belsőnél nálam nagyon fontos, hogy ne legyen nagyszájú, öntelt. A nő szájából a csúnya beszéd sem elég nőies. Tudja, hogy nőként ezeknél a dolgoknál hol a határ, mert egy csúnya szó hallatán már egészen másképpen tekintenék rá. Szeretem, ha figyelmes, nem kell pulikutya szerepét játszania, de ha érdeklem őt, akkor azt 100szorosan kapja vissza tőlem. Imádom, ha tanult egy lány. Add egy nagy pluszt.

Külső? Utóbb írtam, hogy 30 éves vagyok. Nem egy 10en 20on év elején járó takony. Kinőttem ebből, hogy legyen szőke, kék szemű stb marhaságból. Az összképet nézem. Mindenkinek vannak erősségei, gyengeségei külsőben és belsőben egyaránt, de ha az összkép jó, (nem kell nekem mű nő) akkor beindul a fantáziám és tűzben fogok lángolni.

Volt olyan kapcsolatom, ahol a lány belsője fogott meg, de a külseje nem, ez mégis annyira kompenzálta azt a hiányosságát, hogy ejha. De azt mondom valamennyire mindkettő kell egy boldog, tartós kapcsolathoz. A testi élvezetek és gyönyörök adják meg a kapcsolat legszebb, legboldogabb perceit. Ha már van egy háromfogásos ebéd előttem, akkor nem hagynám ki a desszertet.

30/F

2019. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellméret
2019. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár hét múlva 30 leszek.


Csak és kizárólag komoly kapcsolatot szeretnék. A nőkkel szemben a következő elvárásaim vannak:


1. Ne legyen kövér. (5-10 kilónyi felesleg az még nem az)

2. Nem érdel hogy iskolás vagy dolgozik de valamelyiket a kettő közül csinálja

3. Később akarjon majd családot (engem szeretetben neveltek anno és én is hasonlót szeretnék)

4. 18-26 év között legyen (el tudok képzelni idősebbet is lényeg hogy ne legyen érzelmileg kiégve). Azért szeretem a fiatalabbakat mert azokat még talán nem verték át annyiszor az idióták.

5. Ne legyen iszonyat prűd

6. Legyen vidám ember :)

7. Lehessen róla gondoskodni és szeretni

8. Ha fiatalabb is agyilag viszont legyen érett

9. Kommuniáció! Na az is egy fontos dolog :) A problémákat el kell mondani és megoldani.


Nos részemről én is hozzá tudok tenni ehhez. Dolgozok mint fejlesztő mérnök. Nem iszok nem dohányzok átalgos test/arc nem túl ideges természet jó humor.


Egyetlen bajom hogy kicsit lusta vagyok ismerkedni mivel eléggé kiegyensúlyozott és nyugodt most az életem. Sokkal többet kellene leszólítanom hölgyeket a jelenlegi 0% ráta melett :D

2020. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!