Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magyar férfiként érdemesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar férfiként érdemesebb erdélyi/felvidéki magyar lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam/olvastam, hogy kedvesebbek, jobban viszonozzák a férfiak közeledését. Nincsenek irreális elvárásaik, megelégszenek átlagos külsejű, anyagi helyzetű kedves srácokkal.

Ez igaz?


2019. okt. 24. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy felvidéki lányt, gyönyörű, de hogy ne lennének igényei... :D
2019. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Há!!!
2019. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 én is ismerek egyet, gyönyörű, emellett okos, értelmes, kedves, talpraesett nő és ő maga sem átlagos anyagi helyzetű. Nyilván nem elégszik meg valami koszos melóssal, az általam ismert barátja kb olyan férfi alsóneműmodell kategória, akikre itt köpködtök napi szinten gyakorin.
2019. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
távkapcsolat céljából...
2019. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem fogja fel a fajtád, hogy akinek irreális elvárásai vannak, azok ti vagytok?

Megalkuvást vártok el, miközben ti képtelenek vagytok rá.

2019. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

így van, ahogy 5. írja.

Ezek közül amúgy elsőben jártam, ott komolyabbnak tűntek, már 20 körül, én nagyon modern voltam oda.

2019. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire ne nézd hülyének a határon túli magyar nőket.
2019. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz az ország többi részén sem sikered ha a környezetedben sincs,teljesen mindegy,hogy Székelyek, Palócok,Csángók stb!
2019. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!