Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj az átlagos kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj az átlagos kinézetű fickókkal?

Figyelt kérdés
Teszem fel, feltöltenek ide egy képet (amit már nem szabad, mert törölnek, de régen még lehetett ha nem vették észre), akkor leírják a nők, hogy nincs veled semmi baj. De ha te ráírsz ilyen nőkre, szinte alig fog visszaírni, vagy ha igen, első reakció vagy nem ismerkedni akar, vagy van párja (ha nincs, akkor is azt mondja). Akkor mire jó ez az átlagos külső meg a semmi baj nincs veled? Szerintem pont arra, egy átlag semmire...
2019. okt. 29. 11:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%

Ezt kell turbóznod szépen.

Ha kelendő akarsz lenni a csomagolásnak is szépnek kell lenniem

2019. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ugye az átlag és a bejössz nekem között nagy a szakadék, és az átlag kevésszer jön be, csak ha borzasztóan jó a személyisége a nő számára, vagy pl tanult és jól keres.
2019. okt. 29. 11:47
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Fogyasztói társadalom. Inkább csak a hasznot keressük az emberekben. Mint pl. Külső és pénz. Nem tehetsz róla. Az emberekből ki lett írtva a személyes kultúra. Ez pedig a civilizáció alap kövei.
2019. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Sose tetszettek a szépfiúk. Az első szűrő a szem. Ha abba meglátok valamit (tűz,értelem, kíváncsiság) akkor már beindul valami. Ha mellé szép fogsor és mosoly társul már egészen kíváncsi leszek az illetőre. Volt már 170 centis szőke pocakos kőműves párom, 180 centis anyajegyes arcú programozó barátom, 190 centis vékony szakács pasim, 175 centis jogász barátom. Egyik sem volt egy extrém szépség. Egyik sem értette mit eszek rajtuk. Dekoratív,mosolygós,sportos vállalkozó nő vagyok.

Ja. Még annyit,hogy csak személyesen ismerkedek. Ez a ráírós nyomulós idetlenkedést felejtsétek már el.

2019. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Sose tetszettek a szépfiúk, de aztán megcáfolod magad-szép szem, szép fogak, gyönyörű mosoly. Istenem-nők! Egy mondaton belül ütköznek a leírások. De hát na, nő vagy, külső a fontos-tudjuk.
2019. okt. 29. 12:00
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Neked is fontos nem?


Nem?

Akkor gyere össze valami ,,elhízott" nővel annak nem fontos a külső.


Szexi nőt akarsz fizesd meg az árát.

Ne pénzben értsd ezt feltétlenül.


Menj edzeni,menj fodrászhoz,stylisthoz,meg fejleszd a belső játékodat is.

2019. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
Hagyjad kérdező. Ugyanolyan felszínes mint a többi.
2019. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
programozó pasim_ nem szűkölködik anyagiakban...vagyis szép szem, szép fogak, szép mosoly, pár anyajegy ami szexepil ugye, meg sok pénz. Kérem a következőt mert ez így vicc...Én is szeretem a rántott húst, mert finom, de a pizza is finom meg a gyros is. Vagyis egyre megy, mind finom, de kevésbé szeretem a tökfőzeléket. Ha érted mire célzok. A finomat- vagyis a szépet és gazdagot keresed te is nőként.
2019. okt. 29. 12:03
 9/23 A kérdező kommentje:
De ha én átlagos keresetű, átlagos kinézetű, jól öltözött, sportos férfi vagyok mert heti 3 napot úszok, akkor miért kell nekem kövérrel összejönni? Ja igen, mert az átlag alkatú és arcú nők is a szép fogakat, szép szemeket, gyönyörű mosolyt, aki pl programozó is, na azt akarják. Itt a bökkenő
2019. okt. 29. 12:05
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Te hülye vagy kérdező. Nem állok szóba rohadó fogú emberrel. Sem olyannal akinek annyi értelem van a szemében, mint egy mangalicának.

A pasik,akikről írtam teljesen átlagosak voltak. A sokadik találkozas után derült ki mivel foglalkozik. Önellátó vagyok, egyik sem hordott a tenyerén. Jelentem az átlagos kőműves a férjem 7 éve.

Neked nem a kinézeteddel lehet baj,hanem a személyiségeddel.

2019. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!