Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj az átlagos kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj az átlagos kinézetű fickókkal?

Figyelt kérdés
Teszem fel, feltöltenek ide egy képet (amit már nem szabad, mert törölnek, de régen még lehetett ha nem vették észre), akkor leírják a nők, hogy nincs veled semmi baj. De ha te ráírsz ilyen nőkre, szinte alig fog visszaírni, vagy ha igen, első reakció vagy nem ismerkedni akar, vagy van párja (ha nincs, akkor is azt mondja). Akkor mire jó ez az átlagos külső meg a semmi baj nincs veled? Szerintem pont arra, egy átlag semmire...
2019. okt. 29. 11:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Persze mivel megteheti az a nő.


Piacképes kelendő,ez van.


Egy programozó is válogathat és csak a legjobb helyekre megy dolgozni.

A szép nő is megteheti ezért a minőségre megy mivel kell a nem átlagos paliknak nem is fog âtlagosat választani mivel a csinos nő is nem véletlenül csinos,edzés meg kőkemény diéta.

2019. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

Hagy döntse már el mindenki maga, hogy ki tetszik neki és ki nem.

Ha neked nem kell a kövér/ronda arcú nő, mert te heti 3x úszol meg feltudsz öltözni akkor a szép arcú sportos testű nőnek ugyan engedd már meg, hogy olyannal ismerkedjen akinek szép a mosolya és a szeme és még sportol is.


Nőktől várjátok el, hogy lejjebb adjanak (miattatok), de nektek az átlagos nő az kevés, mert úszol. Nem szánalmas kicsit?

2019. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%

Na akkor egy kis szösszenet a külsőről...


A közelmúltban megismerkedtem egy nemhogy nem átlagos, de első ránézésre közepesen ronda pasival. Nagyjából másfél órát töltöttem a társaságában, és olyan szerelmes lettem, hogy azt sem tudtam, merre vagyok arccal. (Soha korábban nem történt velem még csak hasonló sem, még kifejezetten jóképű pasikkal kapcsolatban sem.) Még néhány alkalommal volt szerencsém vele találkozni, az utolsó alkalommal már kifejezetten jóképűnek találtam, és most épp azon dolgozom, hogy mielőbb elfelejtsem, mert sajnos mással randizik.


A kulcsszavak: értelem, humor, fellépés, kedvesség. Ettől lesz egy pasi vonzó, nem a külsejétől.

2019. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
22%
"A pasik,akikről írtam teljesen átlagosak voltak." De mégis sok helyen használtad a szép szót. Érdekes.
2019. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

Mert az átlagos is megszépül,ha van mögötte tartalom.

Ti csak verjétek tovább az insta modellekre és keseregjetek a sorsotokon.

2019. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos nem azt jelenti, hogy objektíven nézve átlagos. Azt jelenti, hogy SZÁMOMRA átlagos, NEKEM nincs benne semmi olyan ami megfogna. Az, hogy a másik ember külsejében megfogjon valami nem objektív dolog és nem azt jelenti, hogy kifejezetten jóképűnek kell lennie. Ez a "nincs vele semmi baj" is ezt jelenti, tényleg nincs baj a külsejével de az adott nő az ő szubjektív megítélésével nem talál benne semmi olyat ami különösebben megfogta volna. Nem gondolja rondának vagy ilyesmi, de neki nem jött be. Mindenkinek más az ízlése, csak mert valaki nem ronda még nem fog megfogni a külseje. Főleg mert ahogy előttem is írták ehhez kell egy belső plussz is.
2019. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
21%

Mert a modern társadalom arról győzködi a sok telesz*rtzokni ostoba tenyészkancát, hogy úgy szép, ahogy van. És minél nyomibb, annál speciálisabb. Emaitt azt gondolja, hogy a maga kategóriája fölött érdemel párt magának, pedig a csáléfogú szinesfémbányász a maximum amire esélye van.


Egyébként meg aki nem tud megteremteni magának egy jelentősebb egszintenciát ebben a vadkapitalista mocsárban, és nem tud egy elfogadható megjelenést kialakítani, az maradjon csak a szárazföldi bálnáknál. Az "átlag" magyar 170 cm, hazavisz 160 nettót, van egy suzukija, és neveletlen, csőlátású nyárspolgár. Szerintem érthető miért nem kiváncsiak rájuk a minimálisan is vonzó nők.

2019. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%

Nem az átlagos külsővel van a baj hanem azzal, hogy ki tud-e alakulni vonzalom, szimpátia, vagy sem.

Fontos a belső, de először a külsőt látjuk s már abban a pillanatban (nem is tudatosan) kialakul az emberben, hogy szeretné-e jobban a másikat megismerni vagy sem.

A nőknek meg szerintem úgy általában kell a férfias megjelenés.. kinek a borosta, kinek a mély hang, kinek a széles váll, kinek a huncut mosoly...minden olyan amitől felnézhet rá, akihez vonzódhat, aki biztonságot ad, ahol ő lehet a védtelen nő (ezek is tudatalatti dolgok)még akkor is ha mindig erős és határozott az a nő.

Szóval olyan, hogy átlagos nincs, mert mindenki lehet valaki számára a tökéletes.

2019. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha jól értem, az a probléma, hogy az volt a kérdésed, hogy "nők, szerintetek hogy nézek ki?", feltöltöttél magadról egy képet, azt válaszolták, hogy átlagos vagy és semmi gond nincs a kinézeteddel, majd ezekre a válaszolókra szépen sorban ráírtál, hogy ismerkednének-e veled, ők pedig elutasítottak. Ha ez a gond, akkor szerintem egyértelmű a válasz. Attól, hogy valaki megdicséri a külsőd még nem feltétlenül szeretne tőled bármit is. Én is elismerem, ha valaki jól néz ki, valamilyen vonása kivételesen szép vagy feltűnően csinosan van felöltözve. Ebből még nem következik, hogy szeretnék tőle bármit is. Akkor sem lennék büdös rbanc, ha párkapcsolatban élnék és ennek ellenére a páromon kívül más férfit is megdicsérnék. Ugyanis a dicséretnek semmi köze a vonzódáshoz. Elismerhetem, hogy valaki vonzó annak ellenére is, hogy nekem személy szerint nem jön be. Pl nekem nem tetszenek az utolsó szálig formára nyírt és zselézett hajú és szakállú szupermodell pasik, de ennek ellenére el kell ismerni, hogy jól néznek ki, semmi kifogásolhatót nem lát bennük az ember, teljesen megértem, ha más nők szerint ők a legjobb pasik. Nem kell tovább gondolni a dolgot, csupán kedvességről van szó. Ha egy férfi ismerősöm megjegyzi, hogy jól áll rajtam az új ruhám, akkor én sem gondolom automatikusan, hogy szeretne tőlem valamit, simán csak kedves volt.
2019. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%

,,Egyébként meg aki nem tud megteremteni magának egy jelentősebb egszintenciát ebben a vadkapitalista mocsárban, és nem tud egy elfogadható megjelenést kialakítani, az maradjon csak a szárazföldi bálnáknál. Az "átlag" magyar 170 cm, hazavisz 160 nettót, van egy suzukija, és neveletlen, csőlátású nyárspolgár. Szerintem érthető miért nem kiváncsiak rájuk a minimálisan is vonzó nők"


Nagyon igazat írsz 17-es telitalálat.

Ezt nem bírják felfogni a mai palik sajnos kisfiúk akik leragadtak.

Totál érthető,hogy egy vonzó nő nem fog aszisztálni se a mamahotelhez,se lakótársakhoz,nem fog aszisztálni ahhoz a frusztráltsàghoz amikor nem tudtok elmenni élményeket gyűjteni mert nincs della,aztán meg imádkozzon,hogy a rozzant tragacsa ne robbanjon le meg ne csússzon az úton.


Nem az a baj aki jelenleg itt tart hanem,hogy leragad itt és neki ez megfelel,ergó igénytelen pali aki csóró marad mivel nincs igénye.


Szerintem egyértelmű miért fujjognak a nők,nagyon megértem szánalmas,ahogy sok pali él.

2019. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!