Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz kedves holgyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz kedves holgyek, hogy egy 34 éves videéki kisvárosban élő férfinak (atlagos diplomás,200 koruli átlagbér) csak 12 millios kis két szobás lakása van, és 6.5 millió még hitel?

Figyelt kérdés
Van auto, stabil munkahely. Nem fovaros ez, hanem kisebb megyeszekhely, 12 korul kis normál lakásokat lehet venni, ami Pesten 25 m.
2019. aug. 15. 12:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jó, nem sok. De már nem mamahotelos dolog. Ha a nonek is van valamije, ugy jobb.,
2019. aug. 15. 13:00
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Gáz a fizetesed a hiteled mellé.
2019. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2%
A hitel a gaz
2019. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem gáz. A hitel lehet cinkes, ha nem bírod fizetni, de 6,5 milla hitel nem olyan sok, hogy nyugdíjas korodra tudd kifizeti.
2019. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
75 a hitelem, na jo, besegitenek otthonrol 25 ezer ft-al (az lehet szegyen). De igy ki tudok jonni. Egyedul nem konnyu, ha nem vagy olyan foglalkozasu, aki keres 250-300 ezer ft-ot.
2019. aug. 15. 13:15
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
Az cikibb szerintem, hogy értelmes, diplomás férfiként a nagyon olcsó, rongyzárós nők között válogatsz, nem a szintén értelmes, nem fullcsinos nőkkel foglalkozol.
2019. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
7 millio volt. Nagyon sokan vesznek fel )persze lehet jobb fizetés mellé) 20 milliot is, de az akkor is tobb ido lesz visszafizetni, mint az én 9 évem.
2019. aug. 15. 13:17
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

#6


A szintén értelmes nők nem fognak szóba állni vele, mert az ő fizetésük is hasonló - vagy több - és emiatt a kérdező "csóró" aki "nem kell", hiába okoskodik meg művelt.

2019. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Volt már pár éve kozgazdasz, épitészmérnok párom, jogá

sz párom. Persze akkor huszon5, 28 voltam, tobbet kerestek akkor is nálam, nem zavarta oket. De most már 34 évesként lehet zavarná oket. Persze ha a nonek, aki mondjuk keres 250-270 et és egyenlo félnek tekinti a kicsit kevesebbet kereso párját, akkor nincs gond. Mondjuk itt vidéken nem keres a legtöbb no 300 felett. Annyira nem nagy az olló. De én nem szeretem ezt az anyagi dolgokat, kicsit elitem, aki emiatt nem akar egy normális férfit, mert átlag lakása van , átlag 8 éves autója van és átlagot keres. Akkor nem egymást keressük...

2019. aug. 15. 13:26
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Szard le, ki mit gondol. Csak tudd fizetni a hitelt, 7 év és vége. Legalább lesz 41 évesen egy hitelmentes lakásod. Oda azt viszel, akit akarsz (mondjuk már most is), ezt csak azért írom, mert ha a nő költözik hozzád és kalap-kabátot adsz rá, ő megy, nem te. Vidéki kisvárosban 200 nettó erősen átlag feletti bér. Az ország nagy része 130at keres. El vannak itt tévedve az emberek.
2019. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!