Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El merjek így menni a randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjek így menni a randira? Azt hiszi vékonyabb vagyok. Társkereső oldalon ismertem meg.

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 16:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

"Pontosan nem tudom 8-10kg.A képen előnyös a ruha abban most sem látszik de testközelből látni fogja ."


De akkor mi a bánat ez a 8-10 kg? Ennyivel érzed magad többnek annál, mint amennyinek a képen látszol? De közben ugyanannyi vagy a képen is, mint most, csak előnyös a kép?

2019. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Van olyan 40 éves kolléganőm,aki a társkeresős képén 30-nak néz ki és vékonynak(nem photoshop),csak előnyős kép róla.A valóságban átlagos alkatú,és kb 32-3 évesnek néz ki,mégis oda vannak érte a pasik,kortól függetlenül.
2019. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj, ha tényleg van rajtad 8-10 kg plusz az akkor is látszódik ha kihuzod magad. Én tudom mert nekem is kb ennyi van. Szóval nem akkor fog radobbeni amikor leülsz és gyűrődik.
2019. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el. És mondd majd el mi volt😀
2019. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Menj. Max nem lesz második. Én sem értem a legelőnyösebb kép mizériát. Oké kint van. De rakhatsz ki átlagosat is. Én is úgy válogattam össze a képeim, hogy van csini puccos, és farmer-pólós ahogy hétöznap látnak. Nem nyomom ki a belem, nem görnyedek. De hétköznap sem full sminkben, tűsarkúban és testet követő kisruhában flangálok.
2019. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Noren1989 ***** válasza:

Naaaa, már minimum sminkel, öltözködik.

Majd ír fél9kor, ha rosszul sült el.

2019. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Írj a fejleményekről. Sok sikert:)
2019. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
54%

Nyolckor van a randi, és én csak most érek ide, pedig nálam van a bölcsek köve: azt a ruhát kell felvenni, ami a képen van rajtad, és most sem látszik benne a plusz 10 kg.


Na sok sikert.

2019. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
48%
Menj el mindenképpen. Fogd fel úgy, hogy ha emiatt meghátrál, akkor elszalasztott egy tök jó csajt. Ennyi.
2019. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
48%

Ismerősöm is így volt:D

Mondta h micsoda csajt talált így meg úgy... hát én már az arcán láttam h "dagadt". Ő meg csak lökte a Tinderes 1 képen h na mekkora kis tuti buxa... Ja, elment vele randira, utána írt neki a csaj hogy milyen jól érezte magát meg minden a gyerek meg mondta, hogy legyenek csak barátok:D Azóta se írt a srác a csajnak. Azért a te sztorid érdekel:D

2019. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!