Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szex előtt mondjam neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt mondjam neki, hogy ebből nem lesz semmi komoly, vagy felesleges, mert egyértelmű a dolog?

Figyelt kérdés

Elég nehéz döntés előtt állok, először vagyok ilyen helyzetben.

Elutaztam egy távoli Ázsiai országba munka ügyben, pár nap múlva megyek haza. Itt Tinderen összejöttem egy itteni 35 éves nővel, egy elvált szingli anyukával (én 40 vagyok). Sajnos ő a fővárosban van én meg onnan 120 km-re vagyok. Egy héten át folyamatosan cseteltünk, incselkedtünk egymással.

Most úton van ide hozzám (neki van kocsija), együtt töltjük az estét majd megy haza. Szerintem nagyon valószínű, hogy szex is lesz.


A gond az, hogy többször is leírta, hogy nagyon sokat csalódott a pasikban, sokszor átverték, megcsalták, és nagyon reméli, hogy én nem ilyen vagyok, hogy bennem megbízhat.

Én semmit nem ígértem neki, nem írtam, hogy szeretem és tudja jól, hogy hamarosan hazautazom.


Szerintetek ha korrekt és fair akarok lenni vele, akkor szex előtt közöljem vele egyértelműen, hogy ennek nem lesz semmi folytatása? Még akkor is, ha megölöm ezzel a romantikát és nem akar majd végül ágyba bújni?


Vagy teljesen egyértelmű a dolog és felesleges mondanom neki?


Én végig azt hangoztattam, hogy bennem bízhat, nem szoktam soha átverni a nőket és ehhez tartani szeretném magam, őt se akarom átverni. Szerintetek mi legyen?



2019. nov. 3. 10:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Ohhh, szóval nem csak a veséd fog kelleni...
2019. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#12-es:

Nem a vesém kell neki, hanem látszólag egy pár lövetnyi töltény. :)


Ha a vesém kellett volna, már vitte volna. Kettesben voltunk a hotelszobámban 40 percig. Akkor nem halogatná, hogy majd máskor eljön érte.

2019. nov. 3. 16:27
 13/19 ÉrettFfi ***** válasza:
16%
A második randiról is számolj be.
2019. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#14-es:

Miért, még mindig ennyire aggódtok a vesém miatt?

Szegény szerencsétlen egyedülálló MILF anyuka jól megdugatja majd magát aztán álmomban egy óvatlan pillanatban felhasítja az oldalam és kikapja a vesémet? :-D

2019. nov. 4. 15:42
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
15-ös, bármi megtörténhet!
2019. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem felnőttek körében teljesen felesleges előre közölni bármit is. Nem tinik vagytok, hogy ha kimondjátok, jártok, ha nem mondjátok nem jártok. Itt más szabályok vannak. Egyrészt a jó isten se tudja előre megmondani, hogy mi sül ki a dologból. Nem szeretek magammal példálózni, de nagyon ideillik. A feleségemmel egy szerdai napon ismerkedtünk meg, és szombaton összecuccoltunk. Előtte mindkettőnknek meglehetősen sok kapcsolata volt, tudtuk tehát, mit találtunk a másikban. 18 éve töretlenül imádjuk egymást. De közel 50 kapcsolatból felejthető kis liaison alakult csak ki.

Másrészt ha egy nő "nagyon sokat csalódott a pasikban, sokszor átverték, megcsalták", még egy csalódás nem oszt, nem szoroz. Miért mondom ezt? Tetszik, vagy sem, a boldog párkapcsolat alapja, hogy mindkét fél megtanulja a leckét. Ezt megtanulni pedig csak a hibáinkból vagyunk képesek. Kegyetlenül hangzik, de ez az igazság. A párunk szerelme, hűsége a mi kezünkben van, a miénk pedig az övében. Amíg ezt nem ismerjük (f-)el, csak a szerencse dönti el, hogy milyen tartós lesz a kapcsolatunk.

2019. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#14-es:

Megvolt a búcsúéjszakám. Előtte a délutánt együtt töltöttük, éjjelre ottmaradt velem a hotelszobámban.

Hát csak annyit árulok el, hogy nem sokat aludtunk az éjjel. És nem kártyázással töltöttük az időt. :)


Vissza kell majd még mennem ugyanoda két hét múlva.

Azt kérte búcsúzáskor, hogy addig a két hétig legyek hozzá "hűséges", addig ne csajozzak, amíg újra nem látjuk egymást. Utána nem érdekli majd mit csinálok, mert valszeg sose találkozunk majd többet.


Meg még azt is szeretné, ha a második látogatásom után majd barátok maradnánk és néha írnánk egymásnak, hogy ki hogy van.

Szerintem teljesen korrekten áll hozzá a dolgokhoz és nem érzem úgy egy pillanatig sem, hogy átverném vagy hülyíteném.

2019. nov. 9. 21:00
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja bar ha nem talalkoztok ugyis el fog halni a szal. Ezt te is tudod, talan o is.
2019. nov. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Szegény szerencsétlen egyedülálló MILF anyuka jól megdugatja majd magát aztán álmomban egy óvatlan pillanatban felhasítja az oldalam és kikapja a vesémet? :-"


De szerintem átvered és hülyíted, ha magadban ennyire tartod, kellene a fenének a szex ilyen áron.

Reménykedjünk hogy ő is hasonlókat gondol rólad.

2019. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!