Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdezzem meg Tinderen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg Tinderen a lányoktól, hogy lefeküdnének-e velem?

Figyelt kérdés

Van kb 110 párom akire még nem írtam rá, akik tényleg megtetszenek náluk próbálok valami kreatív szöveggel nyitni de már belefáradtam hogy azokból sem lesz semmi a végén. Beleölök egy csomó időt a beszélgetésbe, és végül mindig eltűnnek... (gondolom jön valaki épp jobb)


Mivel se időm, se energiám, se kedvem nincs az összesre ráírni valami kreatív szöveggel és erőlködni a beszélgetéssel, ezért gondoltam, hogy a maradék párjaimra (ha már megvannak kárba ne menjen) valami célratörőbb szöveggel fogok ráírni, de valami többre gondoltam egy "Szia, szex?"-nél.

Valakinek van valami ötletesebb szövege?

Ha a 100-ból 1 összejön már azzal is valamit legalább elértem, a semminél több. (Ahol jelenleg vagyok)

23/F ..



2019. nov. 6. 21:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az nem gond, eddig is megoldottam. Ha addig eljutok hogy benne van üres lesz a lakás, de valahogy el kéne addig jutni
2019. nov. 6. 23:19
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

A tinder nem szex-társkereső, legalábbis sokan nem arra használják, tehát hiába próbálkozol kreatív szöveggel, ha amúgy a lánynak megsem fordulna a fejében, hogy ágyba bújjon egy tökidegennel. Ha alapból könnyűvérű lánykáknál próbálkozol, azoknál még sikered lehet. Szerintem az ilyet ki lehet szűrni fotókból is, pl. azok, akiknek magamutogatós, kihívó képeik vannak, vagy ribis stílusuk.

Nem tudom kiket szoktál jobbra húzni, de szerintem teljesen hiába ezzel erőlködni sok átlagos, normi lánynál, akiknek az értékrendjébe nem fér bele az egyéjszakás kamatyolás.

2019. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A bemutatkozószövegbe írd bele, hogy csak komolytalan kapcsolatot szeretnél. Légy kreatív.
2019. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!