Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legjobb randiélménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb randiélményed azok közül, amikből végül nem lett második randi?

Figyelt kérdés
Nem mindenki fut el, ha rájön, hogy nem jön be neki a másik, illetve nem is hiszem, hogy illik elfutni, ha az készült, vagy akár, ha én készültem egy jó programmal. Persze folytatás nem lesz, ettől függetlenül maga a randi, vagy a program lehet egy jó élmény. Azoktól szeretnék egy rövid összefoglalót, akik átélték ezt.

2019. nov. 8. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az exem utáni időszakban volt egy olyan talim tavasszal, amit úgy beszéltünk meg, hogy tényleg "rövid" lesz, mert dolgozik sokat, de már nagyon kiváncsiak voltunk egymásra a chatelgetés meg beszélgetés után. :)

Aztán a rövid taliból lett egy üszkve 4 órás beszélgetés, de úgy, hogy észre sem vettük. (csak ő, csak én, már akkor "gyanús" volt, hogy ennek nem sima kézfogás/baráti ölelés lesz a vége) Amikor meg váltunk el volna, akkor csókcsata, mint a tinik kb. Alig bírtuk elengedni egymást. :)


Aztán elrontottam, türelmetlenségem véget vetett a dolognak. Annyira jó volt a tali, hogy feltételeztem, lesz folytatás, lett is volna, csak neki a következő időpont nem lett volna jó, hanem (jóval) későbbi. Még meg is jegyezte, hogy bele kell húznia, de nagyon. Én b4lf4sz, meg feladtam...


NAGYON NAGY tanulópénz volt!!!

(szokásos túlagyalásom, meh)

41F

2019. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nah, hát akkor ez egy kicsit meredek lesz... swingerklubba beszéltük meg a találkozót, csinos, gyönyörű, okos lány, történt ami történt. Utána viszont el kellett utaznia külföldre (munka), s bár tartottuk a kapcsolatot, de ott összejött egy pasival, azóta boldogok. Örülök neki, hogy jól érzik magukat, de ama estét nem felejtem én sem :)
2019. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy 20 évvel ezelőtt volt egy nagyon jó randim az egyetemen, nagyon tetszett a lány külsőleg. Jó érzés volt ránézni és jót beszélgettünk. Egyetlen olyan ok volt ami miatt nem lett második randi, az pedig a cigaretta kérdése volt. Bár korábban nem éreztem rajta cigi szagot, de amikor találkoztunk és megöleltem, akkor azonnal éreztem a cigi szagot és sajnos ez nálam kizáró ok. Beszéltünk róla, mondta, hogy az anyja is dohányzik és ő is már 5éve cigizik.
2019. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!