Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 éves vagyok,36 éves férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok,36 éves férfival vagyok együtt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 36 éves, rettentően intelligens,sármos, figyelmes férfival. Már az első találkozásunkkor elcsavarta a fejemet. Elkezdtünk randizni, és találkozgatni. A legutóbbi randi végén, elcsattant egy csók. Hihetetlenül beleszerettem.

Szégyelnem kéne, hogy egy nálam kétszer idősebb férfi keltette fel az érdeklődésemet? Nagyon sok ez a korkülönbség?



2019. nov. 10. 03:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%
Igen szégyeld magad. "rettentően intelligens,sármos, figyelmes férfival" még csak véletlenül sem a pénze csavarta el a kis buta szőke fejed. Bele tud ültetni a készbe, saját ház, autó, stb, aztán majd ide arcoskodni hogy milyen nagyon önálló vagy #kys
2019. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
20%
Remélem nem, voltak már kapcsolataim, köztük egy 5 éves egy nagyon szép (de belül üres) lánnyal, úgyhogy alkalmatlan biztosan nem vagyok. Sokan mondták már, hogy helyes vagyok. Foglalkozom a külsőmmel, van lakás, kocsi, jó munka. Elég sok pénzt sikerült emellé összeharácsolni a számlámon, ami addigra még sokkal több lesz. Nem lesz itt baj, szerintem, csak idő kell. Egyedül annyi bajom van, hogy aszociális vagyok, de próbálok ezen is változtatni.
2019. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
20%
Napi horrorsztori.
2019. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
55%
#9 hat nem tudom, lehet koravén a kulsod, de én 30 evesen az elmult 1 evben annyi tinilannyal voltam laza/alkalmi kapcsolatban hogy ket kezemen nem tudom megszamolni. Az uj baratnom is 10 evvel fiatalabb. Pedig allitolag koromnak megfeleloen nezek ki, jo az egzisztenciam, stb.
2019. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Koravén semmiképp nem vagyok, fiatalabbnak néznek. Viszont pszichopata fejem van, sosem mosolygok, inkább ez a baj :D
2019. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Lazy Lover ***** válasza:
38%
Egészségetekre felnőttek vagytok nyilván nem lesztek együtt örökké de élvezd hát amíg tart 😁
2019. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, hiába küldözgetsz privátot, nem fogod kiprovokálni, hogy felfedjem a nevem :)


Ha meg akkora lúzer lennék, nem laknék 100+ milliós lakásban Budapest belső részén, nem dolgoznék mérnökként, és nem tudnék magam mögött több párkapcsolatot :)

2019. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Hiába gondoljátok sokan azt, hogy biztos sok pénze van, és stb. Tévedés. Egy teljesen átlag keresettel rendelkező férfi, nem egy pénzes üzletember . És igen ilyen a szóhasználatom, mert tudok normálisan magyarul:) Szeretek választékosan beszélni. Lehet ez a korosztályomtól furcsa.
2019. nov. 10. 16:57
 19/26 anonim ***** válasza:
#18 Ugh legalább pénze lenne🙄
2019. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#19

Nekem nem ez a lényeg. Tavaly érettségiztem, egy utazási irodában dolgozok, és mellette modellkedek. Jövőre szeretnék menni egyetemre. Van saját keresetem, nincs arra szükségem, hogy egy férfi álltal legyek sikeres az életben.

2019. nov. 10. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!