Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 éves vagyok,36 éves férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok,36 éves férfival vagyok együtt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 36 éves, rettentően intelligens,sármos, figyelmes férfival. Már az első találkozásunkkor elcsavarta a fejemet. Elkezdtünk randizni, és találkozgatni. A legutóbbi randi végén, elcsattant egy csók. Hihetetlenül beleszerettem.

Szégyelnem kéne, hogy egy nálam kétszer idősebb férfi keltette fel az érdeklődésemet? Nagyon sok ez a korkülönbség?



2019. nov. 10. 03:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Àlltal? Fogsz te még szereposztó díványra feküdni a modell karriered ideje alatt. 😅
2019. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

#21

Jajj, bocsáss meg, hogy rosszul írtam le egy szót:) És ha szereposztó díványra kerülök? Neked abból lesz bajod? Jól fogom tenni ha így lesz, és majd lehet irigykedni😉

2019. nov. 10. 23:22
 23/26 anonim ***** válasza:
Ja, szóval egy egyetemre készülő, modellkedo 18 éves lány összeáll egy 2x idősebb, csoro pasival? Most vagy ordas nagy kamu, vagy rettentő ostoba vagy .
2019. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

#23

Könyörgöm 20 éves, vagy 36 nem mindegy? Szeretem és jól megértjük egymást.

És ha egy 20 éves munkanélküli sráccal állnék össze, aki az anyjáékon élősködik?

Annyira nem értem miért a pénz körül forog minden nektek. Nem mondom, hogy csóró de nincs tele pénzzel. Átlagos. Így megfelel?

2019. nov. 10. 23:57
 25/26 anonim ***** válasza:

Iligyek vagytok

Molnár Krisztián das ist csrisztián DÁ

2019. nov. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Figyu, nem mindegy ki mit szól hozzá ?

Tanuld meg a lesz...ni a külvilág véleményét. A te életed, a te élvezeted-boldogságod, még ha esetleg rövid is lesz, akkor is az a kis idő atomjó volt, neeem ?

Másnak még ennyi sem adatik meg.


Élvezd, örüljetek egymásnak, amig lehet és ennyi.

Én most 52 vagyok, de hasonlóan végigélveztem eddig az életem. és majdnem minden napom boldog volt.


Mások meg szenvednek éveket, tizenéveket együtt a semmiért. Vagyis küzdenek a külsőségek miatt, vagyontárgyak szerzése miatt egymással. Életélvezet meg =0 - ával.

2019. nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!