Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdezzek rá, hogy mit érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzek rá, hogy mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akit régóta ismerek és két hete találkoztunk először,viszont régóta ismerem. Nagyon jó fej,kedves,minden nap beszélünk. Múlt héten átmentem hozzá pénteken és lefeküdtünk először. Szombaton kisebb buli volt náluk és áthívott,bemutatott a családja egy részének. Mivel ittunk nem tudtam hazajönni így aznap is ott aludtam. A héten hétköznap nem tudtunk találkozni,mert nagyon sokat dolgozik én pedig tanuló vagyok így nehéz összehozni hogy még nem is egy városba lakunk. Tegnap este találkoztunk és kimentünk a barátaihoz. Előttük is ölelgetett,megcsókolt és az ölébe ültem. Tegnap is nála aludtam,nagyon sokat beszélgettünk este. Összebújva aludtunk el. Reggel mikor felkeltünk csinált nekem reggelit. Nagyon édes volt. Délutan mentek családdal moziba, de az apukája nem tudott elmenni,mert behívták dolgozni,így szólt nekem,hogy csatlakoznék-e és elmentem. Kedves volt a családja is velem,ott is simogatott,csókoloztunk. Egyedül a kezem nem fogta meg. Én úgy érzem,hogy kezdek beleszeretni lassan. Viszont nem tudom hányadan állunk,nem tudom,hogy ami köztünk van most neki mit jelent. Ti kimondtátok,amikor összejöttetek a párotokkal? Szerintetek kérdezzek rá erre?
2019. nov. 10. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Ha már a családjának bemutatott és kedveskedik,nyíltan érezteti hogy kedvel/szeret! Akkor mondd ki "SZERETLEK" szerintem egy srác poénból nem csinál ilyet :)

22/L

2019. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ne erőltesd vallomásra. Ne akard birtokolni. Örülj neki, hogy veled van, de ne akard rögtön láncra tenni, mert el fogod veszíteni. Majd eljön az ideje a vallomásnak is, de minek ezt kierőszakolni?
2019. nov. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek pozitív jelek, ne rohanj!
2019. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!