Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit főzzek az "első" randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit főzzek az "első" randi alkalmából?

Figyelt kérdés

Igazság szerint nem az első mert már találkoztunk de ez az első alkalom hogy feljön hozzám a csaj

Nem egy étterembe járó típus és így el szeretném bűvölni

Főzéssel nincs bajom mert szinte bármit meg tudok csinálni.

Levesnek burgonyakrém levest Pirított bacon kockákkal terveztem desszertnek meg madár tejet de a főfogással van bajom nem tudom hogy mi legyen



2019. nov. 15. 06:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nem laktózérzékeny e, mert akkor a madártejet laktózmentesen kell készíteni. Sokan érzékenyek valamilyen összetevőre.
2019. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem valami könnyű ételt. Ha az ágyban kötnétek ki esetleg, ne legyen a gyomrotok tele nagyon.
2019. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

en is valami konnyut valasztanek, a madartej szerintem nehez, laktato edesseg, szoval ha mar maga a vacsi eltelit..utana lehet a desszert mar nem is fog jol esni, es utana meg ne legyen az a huu, de teliettem magam, mozdulni se tudok erzesetek.

Az en egyik kedvenc husim, amit mi tradiciokent karacsonyra szoktunk kesziteni, az a pulykamell, sonkaszelettel toltve, plusz toltelekkel haromszogsajt es aszalt szilva, minel tobb, annal jobb, isteni, ahogy a sajt elolvad benne...sregen keresztbevagva szoktuk talalni. Ja,es a husit baconbe gongyolni es sutoben megsutni. En fele rizs/fele sutoben sult krumplit csinalnek hozza, esetleg salátát.

A sult krumpli nekem ugy izlik a legjobban, hogy forro vizbe dobod a krumplit, megvarod, csak mig ujra elkezd forrni a vize, es akkor kiszeded oket es tepsistol be a sutobe. Finom ropogos lesz kivul, belul meg puha, krémes.


Egyebkent sok sikert es kellemes randit,engem biztosan lenyugoznel, barmit is keszitenel.

2019. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hisztek nekem vagy sem de én nem arra hajtok hogy megfektessem ha arra kerülne sor nem tiltakozók de most egy hosszú távú kapcsolatot szeretnék

Azért is foglalkoztat a kaja egyébként enne ami van 😂

2019. nov. 15. 21:19
 15/16 anonim ***** válasza:
Desszertnek puding is megfelelne. Főételnek gyros sem lenne rossz.
2019. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na hogy sikerult a randi es mit foztel vegulis?
2019. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!