Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hova mentetek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova mentetek az első randin és meddig tartott?

Figyelt kérdés
Fizetés hogy történt?

2019. nov. 8. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Menj olyan helyre ahol önmagad tudod adni és inkább beszélgettek.
2019. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi párommal neten egy közösségi oldalon ismerkedtünk meg. Táv 200 km volt. A két város között félúton, Budapesten találkoztunk. Az első randi a Népligetben volt. Ott sétáltunk, beszélgettünk. Nem vettünk semmit, így nem volt fizetés se. Kb. 5-6 órát voltunk együtt.
2019. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Beültünk egy kávézóba forrócsokizni, novemberi hidegben. 2-3 órát beszélgettünk ott. Ő fizetett. Utána elkísért a buszhoz. De annyira belemerültünk a beszélgetésbe, hogy két busz is elment. Ez is volt vagy 2 óra. Alig tudtunk elszakadni.

Ennek 6 éve, ma már a férjem, és a kisfiam apja.

2019. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Sétáltunk és beszélgettünk. Első 1-2 randira ennél több nem kell. Ha bejöttök egymásnak, akkor így is úgyis elcsattan a csók az első második vagy harmadik randin. Ha nem jöttök be egymásnak, akkor elmehettek az Arany Kaviárba, nem lesz tőle jobb a helyzet.
2019. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első randi egy plázában (nyár volt, kánikula, ott legalább volt légkondi). 4 órás volt, sokat beszélgettünk, meg is ebédeltünk, fagyiztunk is, ő fizetett. Utána 3 hónapig jártunk, aztán szakítottunk.

Férjemmel az első randin kávé az egyetem melletti burger kingben, majd több órás séta. Ő fizetett. Négy éve vagyunk házasok:)

2019. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a netes randit kérdezed akkor először valamilyen beülős helyre menjetek ahol tudtok beszélgetni, élőben "feltérképezni" milyen a másik. Fizetnie a férfinek illik, ha fel is ajánlja a hölgy, hogy felezzetek akkor is (majd a második randin akkor ő fizet).
2019. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy belvárosi kávézóban találkoztunk. Megittunk egy limonádét, sokat beszélgettünk, aztán sétáltunk egyet a környéken. Kellemes este volt. Ő fizetett, de azért komoly anyagiakba nem vertem a limonádémmal. :D Úriember volt, azonnal jelezte, hogy ő rendezi a számlát, nekem jól esett, nem ellenkeztem.
2019. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Első randin sose költs sokat! Mivel lehet nem is lesz folytatás, első randi tényleg az ismerkedésről szóljon. Ha jó idő van akkor séta, fagyi, ha hideg van, esetleg eső akkor meg beülni valahova kávézni, teázni, esetleg télen forralt borozni. De ennyi tényleg és nem több. Az hogy meddig tart az rajtatok múlik, azon hogy mennyire érzitek magatokat jól együtt. Ha nagyon átlagot kellene mondani, akkor 1-2 óra elég az első randira, de jól érzitek magatokat, akkor tarthat tovább is.


Azok a lányok eddig akik tényleg komolyan gondolták velem az ismerkedést, első randin mindig felajánlották, hogy az első kör valamit én fizettem, a második kört már ők fizetik. Ne érts félre, sosem vártam ezt el, mindig mondtam fizetem én, de felajánlották. És ha ezt nézzük, ez így korrekt. Az ilyen lányok valahogy akartak is utána folytatást, akik nem ajánlották fel, hogy fizetnek ők is, valahogy ők voltak eddig akik utána lekoptattak és nem lett folytatás. Ezt figyeltem meg a saját esetemben, ettől még nem biztos, hogy mindenkinél így van.

2019. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy időben próbálkoztam a netes ismerkedéssel.

Kávézóba mentünk, kb 1 óra volt, én fizettem és egyikből se lett semmi.

Egyszer még sétáltunk egy jót, kiderült, hogy közös az iskolánk, körbenéztük, beszélgettünk. Abból lett valami komoly.

2019. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!