Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30as nők, mennyi idős férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as nők, mennyi idős férfit tartatok magatokhoz ideálisnak párkapcsolati szempontból?

Figyelt kérdés
Írjátok le a korotokat legyetek szívesek és egy tól-ig határt a jelölt korára vonatkozólag.
2019. nov. 17. 15:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 27-32-33.


Szerintem sem jó hosszú távon a nagy korkülönbség.


28/N

2019. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

Kamu az eszed tokja. Ez a mi életünk. Leírtam, mert kérdezett a kérdező.


Én sosem bírtam velem egykorúakkal járni. Az első barátom 22 éves volt, amikor én 16. A férjemet 20 évesen ismertem meg, egy év után összeházasodtunk. Akkoriban nem volt szokás csak úgy összeköltözni.


Amikor a lányom bemutatta a barátját, rákérdeztem, "nem vén hozzád?" Visszakérdezett: "apu vén hozzád?" Nem volt érvem, hogy tiltakozzak.

2019. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
25%
Aha, röviden gerontofíliások vagytok.
2019. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is a legalább 8-10 év plussz. Illetve mostmár annyira nem számít, 30-as korukra felnőnek egy elviselhető szintre a férfiak is. De amikor huszonévesen megismertem a férjem aki 11 évvel idősebb akkor egyáltalán nem ment a saját korosztályommal. Nagyon kisfiúk még huszonévesen sajnos, nem találtam olyat akivel lehetett volna normálisan tervezni és komoly kapcsolatban gondolkozni. Vagy a haverozást meg bulit nem tudták összeegyeztethető szinten tartani, vagy a kapcsolatról nem tudtak élethosszig tartóként gondolkozni, vagy az önállóság nem ment nekik egyáltalán, vagy egyszerűen csak nagyon gyerekesek voltak. Mostanra a saját korosztályomon is azt látom, hogy így 30 felé megkomolyodtak és felnőttek. De anno 20 évesen még nem ez volt a helyzet, ezért választottam az idősebb korosztályból ahol már alap volt az, hogy valaki dolgozik, eltartja magát, a barátnőre nem aktuális pnaként gondol, el tudja magát látni stb.
2019. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ha te mondod.... Nézd, ízlésekről vitatkozni nem érdemes. Nekem a 10 év korkülönbség az ideális. Ez volt a kérdés.


Ha te másként gondolod, a te dolgod. Nem vagyunk egyformák.


Habár anyám és apám egykorúak voltak, aztán apám meghalt 38 évesen. Tíz év után ment férjhez újra édesanyám, és láss csodát, egy nála 10 évvel idősebb férfihez. Én már felnőtt ember voltam, de mégis elfogadtam apámnak. Nem is kívánhattam jobb nagyapát a gyerekemnek.

2019. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
12%
Itt az idős(ödő) pasik válaszolnak nőnek kiadva magukat. A tágabb környezetemben sincs egyetlen egy nő sem 10+ évvel idősebb pasival. Még 5-tel sem nagyon.
2019. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Neked mennyi az annyi #16-os?
2019. nov. 17. 17:19
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok, a párom 31, az exem 35, a nagy plátói szerelmem aki előttük volt 33 éves és maximum 40 éves férfival jönnék össze, de az már nagyon max.
2019. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%
37 éves vagyok 2 kiskorú gyerekkel és a válaszom: 35-45 éves korig.
2019. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
39%

35 vagyok 40-45 lenne az ideális, de mivel jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, így inkább lemondok erről.


Magamnál fiatalabbal szóba sem állok.

2019. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!