Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kizáró ok párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok párkapcsolati szempontból?

Figyelt kérdés
A férfinak nincs jogosítványa. Több, mint fél millió forintnyi pótóra és huzavona után egy jó ideig valószínűleg nem is lesz. Kizáró ok komoly kapcsolat szempontjából a 20-30 körüli nőknél? Elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi. 30/F Egyébként "normális", dolgozó, egyetemet végzett emberről van szó, csak nincs érzéke a vezetéshez.

2017. szept. 21. 19:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok. Az viszont igen, hogy ilyen egyáltalán az eszébe jut.
2017. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

szerinted ér ilyen szempontból hátrány bárkit akinek más ok miatt nincs/nem lehet jogosítványa? (színtévesztés pl)


na látod...meg is válaszoltad remélem.


F

2017. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

nem, nekem sincs. jó lenne ha lenne de olyan hülye vagyok hozzá...

21N

2017. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért ne jutna eszébe? Sok-sok minden kavarog az emberek fejében, nyilván eszébe jut sokféle dolog.
2017. szept. 21. 19:48
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Mert az ilyen nem elég magabiztos, nekem meg nem kell papucs, aki félelemben él, és minden lépését megkérdőjelezi.
2017. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A jogsi hianya nem, a balfasszsag igen.
2017. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szóval balfék valaki, csak mert nem sikerült sokadjára sem valami neki? Értem....
2017. szept. 21. 19:58
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs, nem is tervezem. Na és? Így is túl sok az autó.
2017. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Több nővel már beszélgettem erről anno. Nekem 5 éve van jogsim és kb. 50-100 ezer km már bennem van balesetmentesen. Na de ezen kitérő után: a 70-80%-uk azt mondta, hogy amelyik pasijának nem volt jogsija, az az ágyban is bénácska volt. Esküszöm neked. Talán lehet abban valami, amit mond itt az egyik nő, hogy papucs, mimóza lehet az ilyen férfi. No offense.
2017. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
A mai vilagba...Ma mar szinte mindenkinek van autoja, mostmar ez igenis hatrany. Felsz vagy mi? Vagy mi nem megy de komolyan? Mert a kuplung gaz fek egyes kettes meg egy ertelmi fogyatekosnak is megy. De komolyan mondom... Akkor neked mi nem megy? En arra tippelek, hogy szimplan felsz a vezetestol es a forgalomtol a nyomastol es emberektol. Ez pedig nagyon nem ferfias
2017. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!