Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Mai világban lenézend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mai világban lenézendő ha egy ember szakmunkás?

Figyelt kérdés

Vállalkozó aki jó a szakmájában, értelmes, és tényleg ért ahhoz amit csinál.


Nem az "alkoholista, félanalfabéta, kontár melós" kategóriára gondolok.



2019. nov. 17. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem imponál ha a férfi ügyes, ezermester, gyakorlatias.

Egyre megbecsültebb és jól fizetett egy szakmunkás.


Ha meg tényleg nem primitív és nem szenvedélybeteg, akkor semmi gond nincs vele.

2019. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem, csak jó ember legyen.


(Meg persze legyen kb velem egyszinten az intelligenciája, meg külsőleg is legyen benne valami, ami megfog.)

2019. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Oldd meg, hogy beszélhess legalább fél órát azelőtt, hogy elhangzik a szakmád, aztán már csak a buta sznobok pattannak le rólad, a normálisak meg megnyugszanak, hogy te is ember vagy és ismerkedtek tovább.
2019. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenézendő.!
2019. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2019. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy jó szakmunkás kincset ér a mai világban, akár vállalkozó, akár a szakmájában dolgozik.Ma fizettem ki egy mesternek 1 napi munkáért 20.000,-Ft-ot, és örültem,hogy egyáltalán eljött, elvégezte a munkát.Ki lehet számolni mennyit keres. Hozzáteszem: értette a szakmáját, udvarias volt, pontos.Van párom, igaz, nme szakmunkás, de az is volt, és büszke voltam Rá, értelmes, talpraesett pasi volt.
2019. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Egyáltalán nem! Sőt, én már unom a diplomás pasikat akik azt hiszik megvan a papírjuk és ezáltal felsőbbrendűek! Inkább legyen nyitott, talpraesett és határozott!
2019. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Többet ér, mint sok büfészakos diploma. Egyáltalán nem lenézendő.
2019. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyerekem vendéglátó iskolába járt. Szakmunkás lett volna, aztán utána akart leérettségizni. Kimaradt......túl pörgős volt neki. Az osztályukat megszüntették, annyira kevesen maradtak. Gimnáziumba ment (mivel a 8.-as bizonyítványa jó volt.) Kiválóan megállja a helyét idén érettségizik.

És még le sem nézik!!! Mindenki vonja le a tanulságot. Szomorú, hogy itt tartunk ma Magyarországon, hogy értelmes ember-e a szakmunkás. Pedig sokszor egy szakmát elsajátítani nehezebb mint egy csomó lexikális adatot bemagolni.

2019. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ma már nem a nők nézik le a szakmunkásokatat, hanem fordítva. A szakmunkások néznek le kb mindenkit, még a másik szakmunkást is. Persze vannak kivételek mindkét esetben.
2019. nov. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!