Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hónapig nem találkoztunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapig nem találkoztunk. Csak talonban tartott vagy tényleg elfoglalt volt?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy csajjal már volt vagy 5-6 randink egymással de az elmúlt időszakban 1 hónapig nem találkoztunk,mert suliba is jár és dolgozni is.

Amikor hétvégén hívtam randira,akkor azt mondta,hogy nagyon fáradt és pihenne inkább.

1 hónap telt el így,amikor egy újabb randit sikerült leegyeztetnem vele.


Csak talonban tartott vajon?


2019. nov. 26. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Én a páromhoz hurcoltam a laptopom szakdogát írni az ismerkedésünk elején meg volt, hogy csak egy puszira állt meg a házam előtt, mikor vizsgára készültem munka mellett.


Akinek egy hónap alatt nincs 5 perce a másikra, az nem akarja igazán. Én is akkor szoktam mondani, hogy nem érek rá, mikor nincs elég kedvem ráérni. Lehet, hogy csak bizonytalan vagyok és nem egyből elvetem a dolgot, de attól még nem vagyok annyira oda érte, hogy minden követ megmozgassak. Ha így lenne, találnék lehetőséget.

2019. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
"nagyon fáradt és pihenne inkább" tipikus bullshit duma. Értsd: Veled nem akart találkozni. Hacsak nem magától hozta fel a találkozást, nem foglalkoznék vele különösebben.
2019. nov. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Aki találkozni akar, az fog is. Nincs olyan hogy valakinek 1 hónapon keresztül ne lenne ideje valakire. Esélyesebb, hogy abban az egy hónapban inkább mással találkozgatott.
2019. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószín volt egy A-terve, ami nem jött össze, így marad a B-terv (vagyis te).

Ettől függetlenül meg lehet próbálni a dolgot vele, nem elítélendő feltétlen a nő viselkedése. volt egy jobb party, nem jött össze, ez van, a világ megy tovább.

2019. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem többen voltatok/vagytok versenyben.
2019. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!