Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányoknak el kell játszani, hogy ritkán érsz rá találkozni velük, nagyon elfoglalt vagy és ez úgy felizgatja őket?

Figyelt kérdés

Ellenkezőleg, ha mindig ráérsz akkor nem fogod érdekelni őket.

Fura teremtések.


2019. nov. 14. 11:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Amikor ráér valaki, akkor ráér, amikor nem, akkor meg nem. Aki ezt nem tudja elfogadni, az menjen vissza az óvodába...
2019. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
39%
Mert akkor szociálisabbnak, fontosabbnak, összességében menőbbnek tűnik az illető. Alaptalannak gondoltam a dolgot, mert haveroktól hallottam, aztán kipróbáltam kíváncsiságból pár lánnyal. És bumm, volt, aki pár nap után randit kért és volt, aki olyan szöveget nyomott le, hogy szerinte belém szeretett.
2019. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
#2 Aztán rájött, hogy mégis ráérsz, majd szakított mi? Szerintem nevetséges ez az egész.
2019. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
Miért kéne ezt eljátszani? Amikor dolgozom, nem érek rá, amikor edzésen vagyok, nem érek rá, amikor nincs más dolgom, ráérek. Nem szeretem, ha az időmilliomosok nem tudnak mit kezdeni magukkal és rátelepednek a másikra, de ettől még nem kell azt játszani, hogy jaj de elfoglalt vagy.
2019. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
33%

#3: Az egyiket meguntam, a másikkal csak dugtam. Azért ahhoz komolyabb nő kell, hogy kapcsolatot akarjak.

És igen, jelenleg a legtöbb fiatal nő nevetséges. Ez van.

2019. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
17%
Aki nem löki oda magát tálcán mindig izgibb.
2019. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedem, de azért ha valaki tényleg MINDIG ráérne, akkor felmerülne az emberben, hogy nem tanul? Nem dolgozik? Nincsenek barátai, akikkel legalább időnként összefut? Nincs családja, akikkel legalább hétvégente találkozik? Abszolút nincs semmi elfoglaltsága, kb csak hobbijai vannak, amiket bármikor félre tud (és hajlandó) tenni, ha találkozna valakivel? A világ egyik legunalmasabb embere vagyok, sima egyszerű egyetemista, kevés és nem túl közeli baráttal, otthon végezhető hobbikkal, nem dolgozom, még csak sportolni sem szoktam rendszeresen, csak kimegyek esténként futni, ha olyan kedvem van, szóval viszonylag sok a szabadidőm, de még én sem érek rá MINDIG.

Más az, ha valaki tudja úgy szervezni a napjait, hogy minden beleférjen (értve ezalatt a párját/randizást is) és más, ha tényleg semmit nem csinál, abból áll az élete, hogy ül a szobájában és bámulja a monitort és a leendő párjától várja, hogy izgalmat vigyen az életébe és együtt eljárjanak xy helyre, utazzanak, szorakozzanak, mert különben magától maximum a vécéig megy el.

2019. nov. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellett eljatszanom. Melozom, dolgozom, motorozok, sportolok, haverokkal vagyok. Szoval minek, hisz tenyleg nem erek ra.
2019. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

8


Úgy értem hogy annak ki tényleg raérne mindig kell eljátszania. Tudod nem mindenki hiperakrív, vannak közöttünk nyugodtabb természetűek is akikkel nem muszáj mindig történnie valaminek.

2019. nov. 14. 12:56
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig ráérsz, azt jelenti, hogy semmi dolgod, semmit nem csinálsz a munkán kívül, tiszta üres az eleted, és ez nem túl vonzó.
2019. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!