Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok cigánylánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok cigánylánnyal?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem meg vele,nem olyan mint,a romák többsége,kedves, nyugodt lány és meglepően szép.Csak ketten vannak testvérek,a szülei és a testvére is dolgoznak.Egy olyan városban lakok ahol elég sok cigány él,és elég sokat balhéznak,igy nem nagyon bízok bennük.Mi a véleményetek?
2010. ápr. 1. 13:44
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
54%
Én nem állnék össze vele. De ez csak az én véleményem.
2010. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
30%
Nem, csak pókolnám :)
2010. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2010. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
72%
nem vagyok rasszista, csak arra vigyázz,hogy náluk mások a szokások, más a kultúra. NEM azt mondom,hogy rossz ember mind,mert éppúgy van köztük rendes is, csak azt mondom,hogy tájékozódj,hogy mi a kultúrájukból az a rész, ami téged is érint.
2010. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
67%
Ha kedves, normális lányról van szó, és a családja sem ellenszenves, akkor miért ne?
2010. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
65%

Hát...szerintem a romák többsége nem kedves és nyugodt lány, legalábbis az én meglátásom szerint.

Teljesen egyéb függő, hogy járnék-e vele...

2010. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
56%
Soha !!!! Apám is megmondta ha megtudná kitagadna !!!
2010. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
42%
fúj, nem !!!
2010. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
65%

ha olyan városban laknátok ahol kevés a cigány nagyon, akkor esetleg de rohadt nagy óvatossággal, előtte tuti pár hónapig csak ismerkednék vele.


de így, hogy sok a cigány így soha. Visszahúzzák majd a "faj"társai. meg okot adsz nekik, hogy belédkössenek, stb. nem éri meg, nekem. de te tudod. a te dolgod.


egyáltalán mit tudsz róla? mennyi ideje ismered?

2010. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az embereket tetteik és az alapján kell megítélni, amilyennek megismerted őket.

Olyan magyar is van, akivel nem járnék.


Én majdnem jártam egy cigány fiúval, nagyon rendes kedves volt.

De később mondta, hogy ebből úgysem lesz semmi, mert ő cigány. Meg a szüleim se fogadnák el.

Hiába magyaráztam neki, hogy nálunk nemszámít a bőrszín. A végén tényleg nem lett belőle semmi.

2010. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!