Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lassú ismerkedés, vagy gyors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassú ismerkedés, vagy gyors lényegre térés?

Figyelt kérdés

Ti melyiket részesítitek előnyben? Azokra az esetekre gondolok, amikor ismeritek egymást, van lehetőség rendszeresen találkozni, beszélgetni, kommunikálni, nem ilyen netes-társkeresős futószalagos randizás.

Tehát adott egy egymással szimpatizáló nő és férfi, rendszeresen találkoznak, beszélgetnek.

Mi az a maximális időtartam, ami után azt mondanátok, hogy ez már biztosan barátzóna és nem lesz belőle semmi, ha nem lépnek egymás felé?

Hány találkozó után éreznéd úgy nőként/férfiként, hogy a másik csak barátként tekint rád?


2019. nov. 30. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lassú, akkor mindenre jut idő + izgalmasabb is.
2019. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy épp jólesik. Hagytam már abba ismerkedést azért is, mert úgy éreztem, a másik megtűr csak, rám sem bagózik, nem is érzem rajta, hogy "akar"... Meg hagytam már abba azért is, mert bennem még nem alakult ki semmi, a nyomást viszont éreztem, hogy muszáj valamit eldöntenem ezzel kapcsolatban, muszáj komolyra fordítani, többet ráérni, valamit produkálni...



Igazából egyik sem jó és ebben nem hinni kell, hanem érzed a másikon, hogy épp jól érzi - e magát vagy sem melletted

2019. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Tegyük fel, hogy kölcsönös az érdeklődés, mindkét fél szorgalmazza a találkozásokat, jól érzik magukat egymással. Tudom, hogy időben nem mérhető, tarthat ez hetekig is, vagy hónapokig is, de nagyjából hány találkozó után könyvelnétek el magatokban, hogy ebből nem lesz semmi, ha addig nem történik előrelépés, csak "jól elvagyunk"?
2019. nov. 30. 11:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Valahol 2 és 10 között
2019. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem a szexre gondolsz, hanem a csókra, annak azért ha nem is az 1., de legkésőbb 2. randin meg kellene történnie. Mondjuk azért ez függ szerintem attól is hány éves vagy. 50 felett nyilván lehet lassítani a tempón, mert ott ha valaki komoly kapcsolatot keres, ott az az elsődleges cél, hogy valakivel leélni az öreg kort. De a 20-30-as években ha 2. randin legkésőbb nincsen csók, akkor az már szerintem barátzóna. Én 28 éves fiú vagyok, de a randijaim döntő többségében első randin volt csók. Előfordult ritkán, hogy a 2. randin, de az is még jó volt. Most így belegondolva, olyan nem is volt akivel összejöttem, de legkésőbb a 2. randin se lett volna csók. Olyan volt csak akivel 1. randin nem volt, de nem jöttünk be egymásnak és így már nem is volt 2. randi. De ha van 2. randi és ott sincs csók, akkor az tuti bukta.
2019. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
5-ös vagyok. Tudom, ezt most úgy írtad, hogy már alapból ismeritek egymást, de a véleményem akkor is tartom, hogy ha kimondott RANDI címszó alatt találkoztok, akkor is legyen csók legkésőbb a 2. randin, mert amúgy csak barátzóna lesz belőle. Főleg így, ha ismeritek már egymást alapból. nem úgy van, mint két vadidegen között, hogy semmit nem tudtok egymásról. Nyilván azért randiztok, mert tudjátok, hogy többet akartok egymástól.
2019. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Minél hamarabb a lényegre kell térned, különben barátzónába kerülsz. A nők nem azt a férfit szeretik, akivel lelkizni lehet, aki a személyiségükre figyel és tiszteli őket, hanem azt, aki jól megba ssza őket.
2019. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi újra. Közben felmerült bennem egy olyan kérdés, hogy mi minősül ebben az esetben randinak? Mert ha mondjuk közösen űzünk valamilyen tevékenységet/hobbit (néha kettesben, néha társaságban), az randinak minősül? Számomra nem igazán... Jó lehetőség találkozni, beszélgetni, de nem olyan a helyzet, hogy abból bármi kialakulhatna. Viszont emellett van pluszban előre megbeszélt találkozó is, ami már szerintem randinak számít. Vagy rosszul értelmezem?
2019. nov. 30. 12:23
 9/18 A kérdező kommentje:

# 6: Igen, pont erre gondolok!


Egyébként én vagyok a nő. Többször találkoztunk már közös tevékenység miatt, de olyan találkozás, amit randinak minősítenék (tehát elhívott valahova kettesben) eddig egy volt és nem jöttünk össze. Talán a másodikon. :)

2019. nov. 30. 12:25
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

5-ös vagyok.


Kérdező, a kérdésedből ítélve nekem már most az a benyomásom, hogy te már rég barátzónában vagy. Ha már többször volt előre megbeszélt találkozó is, akkor még hogy hogy nem tisztáztátok, hogy ti most randi céljából találkoztok-e? Nekem ebből az a megítélésem, hogy a nő barátként találkozik veled, te meg nem tudod eldönteni, hogy randiztok-e vagy sem.

2019. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!