Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás, karrierista nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás, karrierista nők, ti hol kerestek/keresnétek magatoknak párt?

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmű, milyen élethelyzetben, vagy platformon kerestétek/keresitek párotok?

2019. nov. 22. 17:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Te is az vagy?
2019. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%
Itt nincsenek diplomás és karrierista nők! Tedd fel ezt a kérdést egy értelmesebb oldalon.
2019. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Én direktben sosem kerestem párt, ismeretségből alakultak általában, vagy a férfi vette fel a kapcsolatot. A férjemet egy közös barátunkon keresztül ismertem meg.
2019. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

Nem hiszem, hogy karrierista vagyok, én csak szimplán szeretnék 40 évesen nyugdíjba menni és nem kedvenceim a gyerekek, szóval abban a 8-9 órában szívesen odateszem magam a munkám során vagy végzek további képzéseket...


Az eddigi párjaimat ezeken a helyeken ismertem meg:

17 évesen osztálytársam volt

20 évesen a volt évfolyamtársam aktuális évfolyamtársa

22 évesen egy bárban ő szolgált ki

23 évesen pedig Tinderen ismertem meg az utolsó párom, jelenleg is vele vagyok már 2 éve :)


Annyira sosem erőltettem a keresgélést. Akivel szerettem lenni, azzal voltam, akivel pedig nagyon sokat voltam és vonzott is, abba rendszerint bele is szerettem

2019. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Tudod mikor mész te 40 evesen nyugdíjba... álmodik a nyomor
2019. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%
Fejlesztőként külföldön? Ne viccelődjünk... :)
2019. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Neten. Soha nem ment élőben az ismerkedés, de nemhogy az, még egy szimpla emberi kapcsolatot sem tudok kialakítani élőben.
2019. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
Én meg sajnos csak az idősebb feleségeket érdekelném, a fiatalabb nők nem kedvelnek.😂😂😂 30/F
2019. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem keresek sehol. Majd jön, ha jönnie kell. Nem ismerem a tarskereso oldalakat.
2020. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Sehol. Nem sok értelmét látom társat keresni. Jobb, ha először csak megismerni akarjuk a másikat, nem egyből azt nézzük, megfelel e az elvárásainknak.
2020. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!