Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nők is szoktatok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nők is szoktatok úgy lenni, hogy megláttok egy pasit és azt gondoljátok magatoknak, de jó pasi milyen jó lenne "megszerezni"?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 12:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves 7# nézd meg újra a kérdést!!

Idézőjelbe van téve a megszerezni.

Ha még nem tudod mit jelent az " jel javaslom nézz utánna 😉

2019. nov. 30. 18:02
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, előfordul. :)
2019. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem több idő kell ahhoz, hogy kialakuljon a kötődés valaki iránt. Ha meglátok egy férfit és tetszik, akkor a testi vonzalmon kívül mást nem érzek iránta addig, amíg meg nem ismerem. Ez az érzés viszont addig nagyon kevés és nyilván ha lenne párom, akit szeretnék, akkor nem is lenne ennél több.
2019. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Elég gyakran, de sosem kölcsönös, így egy ideje már inkább gyorsan elfordítom a fejem, és rá sem nézek többet.
2019. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen. Régebben, mikor még jártam szórakozni, általában meg is szereztem a kiszemeltet, vagy a sors hozott minket össze "véletlenül".

Mostabában is, ha valaki megtetszik, nem csak elgondolkozok rajta, hanem megjegyzem magamnak és "küldöm a jeleket" de általában nem veszik észre, vagyis úgy tünik van csajuk...

2019. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

2x éreztem ilyet, mind a kétszer ez az érzés kölcsönös volt. Az egyikből lett egy lightos kapcsolat.

34 N

2019. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!