Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki, nagyon szép, jó az alakja is, de viszont beszélgetni alig lehet vele élőbe, csak inkább Fbn-n, nincs nagyon témája, folyamatosan nyomozgat, nem nagyon bízik az emberbe, elvileg már sokan megcsalták, 3 hónap a max. kapcsolata, a többi mint 2-3 hét.

Folyamatosan nézi mikor vagyok fent, ha nem írok neki azonnal és fent vagyok, akkor az neki rosszul esik, folyton beképzeli mindenkinél, hogy őt megcsalják.

Úgy érzem túlságosan ragaszkodik, szinte meg akar folytani. (Jó kicsit túlzok)

Igazából a pozitív “tulajdonságai” csak annyi, hogy szép, jó az alakja, okos lány is, csak nem nagyon van téma. Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal, vagy ti is 1-2 hét után félre lépnétek?



2019. dec. 1. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem képes kommunikálni, akkor össze se jönnék vele, csodálom hogy volt kapcsolata. Bár gondolom csak bevállalták, hátha lesz akciójelenet.
2019. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hangzik túlságosan bizalomgerjesztőnek, szerintem menekülj.


Tudod, minél jobban szeretnél valamit és minél tovább tart beismerni magadnak a tényt, hogy ez egy csőd, annál jobban fáj. Ha ezt a kérdést feltetted, akkor az már egyértelmű, hogy tisztában vagy a problémával, már csak a logikus döntést kell meghozni.


Vagy sokkal egyszerűbben, akarsz egy numeráért egy csomó értelmetlen problémát a nyakadba ? Szerintem nem.

2019. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nincsen téma? Neked nincsen? Bedobsz naponta 2-3 témát meg van oldva vagy tőle várod? De szerintem ne jöjj össze vele ha az ő nyakába varrod hogy nem tudtok beszélgetni. Mi az hogy nyomozgat? Élőben kellett volna bedobnod témákat hagyd már a facebookot.
2019. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!