Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randivonalon összejött már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randivonalon összejött már valakinek párkapcsolat esetleg randizás, találkozás? Esetleg komoly élettársi kapcsolat vagy esküvő, házasság?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikusnak találom ezt a weboldalt. Mi a véleményetek róla ? Összejött már valakinek valami ? 27 éves nőként kipróbálnám. Szerintem abszolút nem igaz ,hogy a való életben egy nőnek könnyű dolga van. A pasik nagyon nyuszik sajnos. Csak néznek ,de nem szólnak hozzám . Pedig tudom,hogy bejövök az adott illetőnek .Így netes társkeresésre szántam el maga. Randivonalról vélemény ?

2019. dec. 2. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Jelen!

5 éve ismerkedtünk meg ott. Azóta együtt élünk. Babát várunk, hamarosan esküvő.

2019. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
1-es vagyok. Nem volt könnyü a társkeresés, kb 3 évig voltam fent.
2019. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
meh. mer a másikra kell hárítani egyből, hogy miért nem találsz párt .
2019. dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hárítok. Csak elmondtam ezt,hogy mit gondolok erről. Amúgy is nehogy már egy nő udvaroljon. A legtöbb férfi azt gondolja,hogy egy nőnek sokkal könnyebb dolga van abban,hogy párt találjon. Szerintem meg ugyanannyi esélye van mint a férfiaknak. Se kevesebb se több. Nincs a nőknek könnyebb dolguk párt találni !
2019. dec. 2. 17:04
 5/10 A kérdező kommentje:
3 évig fent lenni amire összejött :) Nem kevés idő.
2019. dec. 2. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem édesapám hosszas keresés után talált magának párt onnan.
2019. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ott találtuk meg egymást a férjemmel (4 évvel ezelőtt).

Nyáron volt az esküvőnk:)

2019. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#4 nos ilyen hozzáállással nem lesz sok sikered a randivonalon.



Nőknek igen is könnyebb dolga van, neten meg főleg. Felregisztrálsz és előfizetés nélkül tudsz levelezni, mivel előfizetők tudnak csak írni neked és ingyen tudsz nekik válaszolni, akik közül csak válogatni kell... Kiemelés nélkül is kapsz levelet, míg számomra havidíjat kell fizetni és kiemelést kell fizetni, csak azért, hogy valaki megnézze a profilomat.. és akkor még nem írt! Nekem kell írni is neki.. persze az első levél legyen egyedi, frappáns, vicces de mégse olyan vicces, pimasz de mégse olyan pimasz, amitől leesik a bugyija ott helyben. Péntek este ne írjak, mert ki az a barom, ki a péntek estét otthon tölti a szgépe előtt.. biztos egy lúzer. (igen, mi innen indulunk nálatok az oldalon (tapasztalom))


Nem kell foglalkoznod azzal, hogy milyen levelet írj egy üres profilnak, amin csak egy kép van és az illető 2 mondatot nem tud kiírni magáról, vagy beböfögött egy oda nem illő idézetet. Nem kell foglalkoznod azzal, hogy elég érdekes lesz e amit írsz, tolakodó leszel e elsőnek, elég hosszan írsz e, túlságosan érdeklődsz, legyél e bunkó, vagy nyiss kedvesen. Direktben írj e, vagy indirekten. Nem kell napi több egyedi levelet írnod a kiszemelt üres profilnak.. mert ugyebár, ha sablont ír a pasi az egyből átjön és az gáz, nem vesz komolyan, és társai!


Nem kell odatenni magad, hogy fenntartsd a beszélgetést, mert a legtöbb pasi ezt megteszi helyetted. Több kérdést fognak feltenni, mint egy nyomozó. Nem kell azon gondolkodnod, hogy ráírj e a másikra, mert ahogy belépsz az oldalra, már írnak is egyből.


Szóval, inkább maradjatok csöndbe és örüljetek, hogy válogathattok.



Ettől függetlenül az oldal jó. Ez is tele van unatkozó hülyékkel, akiket az előfizetéses rendszer szűr valamennyire de azért akadnak... de legalább van létszám, van választék bőven. Főleg ha valami nagyobb város környékén laksz, akkor meg főleg. Kelleni fog hozzá egy hatalmas adag türelem, nem kell semmit se elhinni, míg élő találkozásra nem kerül a sor. Azt se szabad sokáig húzni (hónapok), inkább egy 5 perces tali valamikor pár levélváltás után. Pár szabályt betartva még mindig jobb megoldás, mint vadidegenekhez odamenni az utcán, vagy várni a csodát, hogy a galamb majd megsüti magát és a szádba repül.

2019. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké ,hogy leírtad ezt nyolcas ,de ugyanannyi esélyem van mint nektek férfiaknak. Mármint arra,hogy egy normális hapsit kifogjon az ember. Nagyon sok a troll paraszt is aki csak azért ír,hogy szexeljünk és kész vagy csak trollkodni akar .
2019. dec. 3. 08:07
 10/10 zetsu99 válasza:
Azért ti sokkal több egyed közül válogathattok kedvetekre. Igaza van a 8-asnak, csak lennetek kell és a pasik mennek utánatok. Mondjuk igaz, hogy nem mind komoly párjelöltként, de akik meg azért mennek azok el vannak utasítva és csak olyan pasik érdekelnek titeket, akiknek tényleg csak azon jár az eszük.
2020. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!