Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi időt adjak neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt adjak neki? Teljesen tanácstalan vagyok. Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés

18 éves a lány, ma van a születésnapja. Én pedig 21. Voltunk kint 3x. Ma is kint voltunk. Vettem neki fehér csokit. Megörült, átölelt. Első találkozás ölelés. Másik találkozás megöleltem őt, kezét melegítettem, magamhoz húztam őt.


Már nincs miről szó szerint írogatnunk. Én ő iránta érdeklődöm, ő irántam nem érdeklődik, hogy én mit szeretek stb. Meg se kérdezi, hogy milyen napom volt stb, gyerekesnek jön nekem ez.


Szerintetek valamit elrontottam?

Szeretném hogy közelebb kerüljünk egymáshoz.


2019. dec. 5. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell kb. egy hete minden egyes k.va nap kérdést kiírni a szerinted alakuló, de egyébként valószínűleg sehova sem haladó "kapcsolatodról"?:D

Ha nem tudsz vele beszélgetni, mégis mi a francot akarsz?

2019. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvittem őt kocsival az állomásra
2019. dec. 5. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit jelent a voltunk kint! Elhívtad randira, vagy csak összefuttok néha, és kiviszed az állomásra?
2019. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért az esküvő kategóriában van?
2019. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es És tényleg, de jót röhögtem!
2019. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!