Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendbe lehet ezt még hozni,...

Rendbe lehet ezt még hozni, vagy ezzel már mindent elrontottam? Teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Reggeli 1 pohár tej, egy teljes kirőlésű kifl, volt rajta lennam azt megkentem margarinnal vékonyan+2 szelet csirkemell sona, 1 fek kisebb hagyam és 6 szelet kígyóuborka

tízórai 1 narancs

na és az ebéd? 1 tányér húsleves, kevés tészta 1-1 fehér és sárgarépa, 1 norbi update buci+ 3 szelet rántott csirkemell+10-12 szelet uborka ez úgy 12 felé

2 óra felé egy kisebb alma

+kor meg egy pohár zöld tea +fél citrom

nagyon elrontottam az ebéddel


2010. okt. 23. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérlek egy NORMÁLIS ebéd volt, de úgysem hiszem el... Koplalj csak.

Mivel van gondod? Az uborkával? 10 kcal/100 gramm.

A reggeli sonkával? Az a a legjobb hús fogyókúrához.

A húsleves is kifejezetten jó, a répa meg ZÖLDSÉG ergo nem hizlal.

A norbi buci ha jólesett hát istenem, de az is rohadtul belefér, estére is simán megehetnél egyet.

A csirkemell is az egyike a legsoványabb húsoknak, jó hogy nem rántva, de gondolom nem tocsogott az olajban, ha meg igen, akkor sem volt egy szelet több 200 kcalnál.

Összességében ez a nap lehetett egy 110-1200 kcal, ami a normál mennyiségnél jóval alacsonyabb. Tessék szépen normálisan enni!!!

2010. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, az elején - hiszed
2010. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rendbe hozhatod, egyél még most egy 150-200g-os sülthúst + egy nagy adag salátát és 2-3 tojást...akkor nem lesz annyira koplalás a mai napod
2010. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!