Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Negyedik randi, ki fizessen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyedik randi, ki fizessen?

Figyelt kérdés

Első 3 randevú csak ölelésről szólt, kézfogás (melegítettem őt), magamhoz “láncoltam őt”, magamhoz húztam. Iszonyatosan jól érzem magam vele, ő is velem. Imád engemet, én is őt. Rám gondol, én is ő rá. Időre van szüksége, mert mondtam, hogy szeretnék tőle több mint barátságot. Csók még nem volt, de majdnem volt, csak egy hívás megzavart minket.


Máma azt kérdezte tőlem, hogy nem-e mennék el utánna. Mert 2x volt utánam, 1x megvártam őt iskolában, elvittem őt az állomásra.

Meghív engemet, hogy találkozzak vele. Hogy elmegyünk étterembe.


Én fizessem az ő részét is? Ez most hogy működik?


2019. dec. 8. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Máma" - hajajj.


Kicsit negatív dolgok ezek, hogy "melegítetted" meg "láncoltad" - ezek kicsit sem hangzanak jól!

2019. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért is? Közelebb kerültem hozzá
2019. dec. 8. 13:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Máma, nem-e, utánna... és ez csak néhány hiba... Elször ezekkel kéne kezdened vlmit.
2019. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2


De nem az a baj, hogy közelebb kerültél hozzá, hanem ezek a kifejezések, ez a stílus. Végig olyanokat írsz amik birtoklási vágyat vagy erre utaló dolgokat fejez ki, és nem egészséges. Láncolni, húzni?


Bár teljesen mindegy, mivel ha ez a stílus "alapból van" nálad akkor úgyis a birtoklásra fogsz menni, ami nem baj, csak könnyen érezheti ezt majd ő is, és akkor menekülni fog.

2019. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy jó, ha kb. ugyanannyit fizettek. Tehát ha az eddigi randikon ő fizetett, akkor most te fizess, és fordítva. Viszont neki ne nagyon mondj ilyeneket, hogy "engemet" meg "máma"!
2019. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenkitől Szlovákiából származom.
2019. dec. 8. 14:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Vegyek neki egy csokrot?
2019. dec. 8. 14:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem troll vagy fiam.
2019. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért lennék troll?
2019. dec. 8. 16:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Masszal már rá! Ideje volna! Csak akkor fizessen ő ha nagyon ragaszkodik hozzá. Maskulonben ugy fogsz ott állni mikor fizet mint egy hülye gyerek.
2019. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!