Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, vélemény egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vélemény egy ilyen randirol?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy megismerkedtek egy sracal aki nagyon tetszik nektek és viszonozza is a vonzalmat, de mikor a randit tervezitek akkor a következő helyzet áll föl:


Szól, hogy poliamor kapcsolatban van és szeretné ha a randin a párja is jelen lehetne mind aktív résztvevő.


Azok véleményére vagyok kiváncsi akik többet írnak mind “ azonnal elhuznék “ nál.


2019. dec. 9. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy idióta vagy és azonnal elhúznék.
2019. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kihátrálnék. Már a találkára se mennék el lefújnám az egészet. Én monogám vagyok nekem a mindenki mindenkivel szabadon nem jön be.

Eleve elképzelhetetlen számomra hogy még 1-2-4-10 emberrel osztozzak a páromon adott esetben az otthonomon és törzsi társadalomban neveljem(jük) a gyerekeket aki kapja marja alapon. Tudom ez kicsit sarkított de gondolom a lényeg átment.

Én szeretem ha az otthonom az enyém ha a gyerek az enyém és a párom is csak velem fekszik össze és rám figyel. Nekem plusz x ember olyan érzelmi teher lenne amit semmilyen pasiért nem vállalnék. Akkor sem ha látszólag ő álmaim férfija hisz az alap követelményen eleve elbukik.

2019. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy azonnal elhúzna, nagyon más reakciót ne várj, ha eleve úgy ismerkedsz, hogy nem vagy őszinte.

Ez a megtévesztés annál is végszó lenne, aki egyébként belemenne egy ilyen randiba, ha egyből ezzel indítasz.

2019. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mindenki azonnal le fog lépni.
2019. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen többet vársz? Lehet, hogy lesz egy kósza na jó meghallgatom, de ne nagyon reménykedj.
2019. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal elhuznek, mint kb mindenki. Ha ehhez szeretnel partnert, kifejezetten ilyen forumokon ismerkedj, mert annak az eselye, hogy veletlenul belebotlasz (meg)egy ilyesmit kedvelo emberbe, kb 0.
2019. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülhetsz, ha nem kapsz túl erős pofont
2019. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat a lanyok nagyon nagy szazaleka ugy van bekotve, hogy nem szeret osztozkodni a parjan... Ezt mar inkabb az elejen jobb letisztazni, mint amikor valaki kiirja a netre, hogy xy fetishet keres tarsat. Attol, hogy egy normalis lannyal elbeszelgetsz es utolso pillanatban ezt feldobod, nem fog belemenni, csak mert mondtal neki par szep szot.
2019. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el a poliamor kapcsolatokat, élj és hagyj élni, ha a részt vevők mindegyikének megfelel ez a felállás, akkor nem látok ezzel semmi problémát. Viszont ismerem magam és pontosan tudom, hogy nekem ez így nem felelne meg és nem is mennék bele. Meg tudnánk beszélni kulturált módon, nem sértene a felvetés, de nem mennék bele ilyen helyzetbe.
2019. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!