Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyit számítana ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számítana ismerkedésnél, hogy mennyire tudjuk elfogadni magunkat?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki hozzám hasonlóan túlsúlyos (mindkettőnkön van kb. 25kg plusz) annyi különbséggel, hogy őt nem kapja el az undor saját magától ha tükörbe kell néznie, emellett közvetlenebb is és egyáltalán nem okoz gondot neki az ismerkedés. Vele ellentétben én nem vagyok megelégedve magammal, természetesen dolgozok rajta, hogy ez máshogy legyen, de még nagyon messze járok, igazából nem is ez a lényeg most. Egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy hasonló "sikereim" lennének ha elégedett lennék most így magammal és nyitottabb lennék. Azt se tudom elképzelni, hogy ennyire számítana a saját magunkról alkotott kép, mert hiába értékelem magamat fel / túl a saját szememben, nem hiszem hogy ez befolyásolná mások rólam alkotott véleményét ismerkedéskor, vagy tévedek?
2019. dec. 12. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Igen. Én is túlsúlyos vagyok, mégis több nő leszopott már.


Ha magabiztos vagy, és határozott, akkor megtörténhet a csoda.

2019. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

De, az a lényeg,hogy dolgozol rajta,hogy ne ilyen legyél. Ennek főleg azért van jelentősége mert nem tudod így magad elfogadni, zavar,hogy túlsúlyos vagy.


Az ismerkedésnél valóban fontos,hogy legyen önbizalmad, ehhez pedig kell az,hogy el tudd magad fogadni.Ha téged zavar a túlsúly, addig amíg ilyen leszel valóban nem lesz meg a kellő önbizalmad az ismerkedéshez, mindig alul fogod magad értékelni.


Viszont elfogadhatom én magam ha másnak nem jövök be úgy,ahogy kinézek....ez azért csak behatárolja az ismerkedést.

2019. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is számít!

Az önbizalomhiányod, zárkózottság sugárzik rólad. Nem kell elégedettnek lenni, de ha azt mondod, igen ez vagyok én, akár tudod némi öniróniával kezelni, akkor másképp néznek rád.

2019. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy a haverod is túlsúlyos, de valószínűleg jobbképű mint te és inkább ez lehet a sikereinek az oka.
2019. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Mivel a tudat teremti a valóságot, nem a valóság a tudatot, így a belső tudatállapotod által hozod létre, amit valóságnak tapasztalsz. Ha azt választod, hogy félsz, akkor ennek megfelelően fogod érzékelni a valóságod. Ha a magabiztosságot és az önbizalmat választod, akkor ennek mentén jön létre a valóságod. Minden a te választásod.
2019. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tévedsz! Nagyon sokat számít. Van egy mondás miszerint hangosabban odít rólad, amilyen vagy, mint amit mondasz. Ha nem tudod magad elfogadni, akkor benned ez folyamatosan ott dolgozik, és nem tudsz olyan lenni, mint amilyen vagy, mert folyamatosan elvárásokat támasztasz magad elé. Az edzőtermek ezért vannak tele, mert a legtöbb ember, tisztelet a kivételnek, aki testépítő, vagy saját maga egészségért csinálja, nem elégedett magával. A nők azért dobják ki a melleiket, mert nem elégedettek magukkal, és folyamatos vosszajelzést akarnak, hogy lássák, hogy a fériak nézik a melleiket, és ettől azt érzik, hogy ők szépek, és kívánatosak. Akik elégedettek magukkal, nincs ilyesmire szükségük. Sem izmokra, sem semmire sem. Egy férfi nem attól jó pasi, hogy azt mondja. Egy nő sem attól, hogy azt mondja. A kisugárzás a lényeg, ami csak akkor lesz meg, ha megszereted magad olyannak, amilyen vagy, és nem akarsz mindenképpen, mindenkinek megfelelni. Volt egy kollégám. Férfi szemmel nem volt éppen egy Don Juan, de nem is volt ronda. Nem volt kigyúrt, és nem is volt 190 cm. Mégis olyan kisugárzása volt, olyan vonzereje, hogy bármelyik nőt ágyba dughatta volna, amikor csak akarta. Teljesen elégedett volt magával, és ez látszott is rajta. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy ne fogyj le, ha úgy jobban érzed magad, de magadért csináld, és ne az vezéreljen, hogy akkor több pasid lesz, mert lehet lefogysz, és ugyan ott tartasz, mert nem szereted magad. Elsőnek szeresd meg magad. Láttál olyan szépségkirálynőt, aki elégedett önmagval? Én még nem. Egy kis plasztika itt, egy kis felesleg le itt-ott, egy kis botox ide oda, és akkor azt hiszi elégedett lesz, de nem. Mert nem tudott magába szeretni.
2019. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!