Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen 40-50 nemi partnerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen 40-50 nemi partnerrel rendelkező fiatal (25-26 éves) és csinos lányok mégis hogyan jutnak ennyire sok jó pasihoz?

Figyelt kérdés

Mert nyilván a sok partner nem jelenti azt hogy "bárkivel" elmennek, hanem ugyanúgy magasan a léc és válogatnak.


Ezek szerint viszont a jó pasik nagyon sok nővel szexelnek, mivel kevés jó pasi van és arányaiban több nő, akik sokat szexel.


2019. dec. 15. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mennyit kapsz az ilyen kérdésekért?
2019. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha valaki jól néz ki, könnyebben talál szexpartnert. Ez természetes.
2019. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
szerintem ez egy átlagos szám mind a nőknél, mind a férfiaknál
2019. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Úgy hogy nem várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön, hanem felvesznek egy kihívó ruhát, megkörnyékezik a jó pasikat, aztán dugnak velük.
2019. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Én 36 vagyok,de csak a fele van meg,és nem mindegyik volt jóképű.Vagy csak szexet akarok és akkor elég ha valami miatt megfelel,vagy pedig van benne valami vonzó és azért kell pont ő.De amúgy szép vagyok;jó az ágyban,merek kezdeményezni,így nem nehéz.
2019. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

én sajnos csak jó vagyok az ágyban, de a kinézetem miatt ezt senki sem gondolja.


mviel nem vagyok sem magas, sem izmos...


ugyhogy nekem midnig csak ugy jutott hely a nők lába között, hogy én voltam az hogy "vonzó voltam pont nekik és pont én kellettem"


pedig milyen jo lett volna, ha csak a kinézetem miatt kellek mondjuk.

2019. dec. 15. 11:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már elárulták neked, hány pasival voltak, akkor azt is elfogják, honnan szedték őket.

Vagy csak te találtad ki ezt a szamot miközben magaddal foglalkoztal.

2019. dec. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy csinosak és jóképűek, tudják, hogy milyen körökben, hol, kiknél érdemes próbálkozni, ismerik a legjobb módszereket, magabiztosak, és nem félnek rámozdulni valakire.
2019. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

"vonzó voltam pont nekik és pont én kellettem"


Már ez is baj?

Na ezért nem szabad ronda pasikkal kezdeni, mert tele vannak kompkexusokkal és az első nővel elmennek, akinek esetleg tetszenek.

2019. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Az ilyen 40-50 nemi partnerrel rendelkező" én ezt a számot nem hiszem el..
2019. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!