Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csinos fiatal anyukának van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos fiatal anyukának van esélye egy gyerekkel párt találni?

Figyelt kérdés

Nem pótapukát keresnèk majd,hanem magamnak társat. Szerintetek erről le is tehetek,hogy legyen egy normális kapcsolatom? Iszákos, agresszív, nözös fèrjtől válok.

26/N


2015. aug. 25. 18:48
1 2
 1/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nálam nem lenne kizáró ok. 27/F
2015. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Tetszett volna erre akkor gondolni amikor hagyta magácskát felcsinálni. Talán előtte mintatárs volt? Segítek: N-E-M. De hát egy rosszfiúval olyan izgi az élet, nemigaz?

Ez jut most eszembe: [link]

2015. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát nem lesz egyszerű. Tapasztalat. A korodbelieket felejtsd is el. Persze ha mint írtad társat keresel, nem pedig barátot. Viszont így sem lesz egyszerű a történet.
2015. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves 2! Nem felcsináltattam magamat! Komoly kapcsolatban vállaltuk a kisfiunkat és házasok is voltunk! Nem egyik ágyból a másikba ugráltam.

8,5 èvig voltunk együtt. Ezek szerint èn vagyok a rossz, mert nem tűrtem el,hogy rèszegen megverjen, vagy èppen minden nap leigya magát a földig,mert a barátai miatt ez így jó. Szerintem egy családos embernek legyen már kicsit előrèbb a fia és a felesège.

2015. aug. 25. 19:53
 5/19 anonim ***** válasza:
Van, az apukák között.
2015. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Biztosan van akinek nem gond, nyilván nehezebb mint gyerek nélkül.
2015. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ismerkedtetek, akkor nem volt iszákos, agresszív? A kérdésre válaszolva jó pár éve még azt mondtam, volna, hogy nem zavar, csakhogy jó pár éve annyira nő hiányom volt, hogy mindegy lett volna, ha van gyereke, ha nincs csak legyen már valakim. Az sem volt mellékes, hogy még akkor anyámmal és bátyámmal éltem, annyi dolgom, gondom volt, hogy elmentem dolgozni, a fizetésemből adtam a fizetni valóba, néha hétvégente pedig buli a haverokkal. Most viszont, hogy már egyedül élek, teljesen a saját lábamon, egyedül kell beosztanom a pénzem, így már nem merném bátran kijelenteni, hogy vállalnék egy nőt, akinek gyereke van. Nem a gyerek miatt, hanem, mert lehet, hogy nem tudnám neki megteremteni a szűkséges dolgokat, már pedig én ha gyereket vállalnék,legyen az saját, vagy másé, akkor szeretném legalább az alapvető dolgokat megadni, annak meg semmi értelme, hogy pl. most van pelenkára, de cukrot már a szomszédtól kell kölcsön kérni.
2015. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
2-es Te szellemi toprongy!Jellemtelen pancser vagy,xar dolog,hogy lelegzel.Kedves kerdezö!Nana,hogy talalsz part!En is egyedül nevelem a kislanyaimat es sorra akad jelentkezö csak meg nem allok keszen egy kapcsolatra.Legyel apolt,jokedvü anyuka,hidd el,hogy nagyon boldog leszel valakivel hamarosan!Bizz magadban kedves!
2015. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7-es!

Èn úgy gondolom,hogy nekem pont elèg ha a kisfiammal elfogadják egymást. Az anyagiakat előteremtem èn neki hisz az új (leendő) páromtól ezt nem várnám el. Minden jót kívánok Neked! Meg persze mindenkinek, aki válaszolt!

8-as!

Adok magamra, vidám vagyok èn is :) A vidámsággal nincs baj :)

Sok sikert Neked is!! :).

2015. aug. 25. 20:33
 10/19 anonim ***** válasza:
Minden jót Neked is kérdező! Sok sikert!
2015. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!