Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érdemes viselkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes viselkedni egy önbizalom hianyos nővel?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük a randit. Már egy ideje online beszélgetünk. Arra jöttem rá, h mintha piszkosul önbizalom hiányban szenvedne. Ez csak azért furcsa, mert tényleg gyönyörű szép a csaj.


Nyilván a randin magamat adom majd, de ettől függetlenül dícsérgessem? Vagy nem kell jobban, mint egyébként.

Örülnék bármilyen tippnek, ötletnek.


Tényleg ritka az ilyen, hogy egy külsőleg gyönyörű nő, ennyire önbizalom hiányos lenne. Ráadásul iszonyatosan kedves és aranyos is.


2019. dec. 16. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ne viselkedj máshogy, mint ahogy egyébként is viselkednél. Ha megpróbálsz a fájdalmaihoz idomulni, akkor ezzel energiát adsz neki, és tovább táplálod a félelmeit.
2019. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Ne állítsd be előtte az önbizalomhiányt hibának. Ha érdeklődik, pl hogy jelenleg tűrhető e a külseje, vedd komolyan a kérdését és válaszold meg komolyan. Pl: Nekem nagyon tetszik most. Ez egy komoly válasz.

Aki vizuális típus, ő jobban látja a különbségeket ezért ő észreveszi hogy néha mindenki szép, máskor meg nagyon hülyén néz ki, így ő is. Aki nem annyira vizuális, abban a boldog hitben él, hogy a külseje mindig ugyanolyan, ahogy reggel a pici fürdőszobatükörben látta.

2019. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

Hehehehe.

1 verzió van.

Vagy sikerül előhoznod az önbizalmat, akkor szinte biztos az lesz, hogy rájön ,hogy egy lúzer vagy és lelép.

2019. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy mert az ilyet messziről el kell kerülni. Persze ha mazohista vagy akkor nem szóltam semmit, akkor szenvedj csak vele, más opció ilyen emberrel nincs.
2019. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

"akkor szenvedj csak vele"


A szenvedés a belső fájdalomteremtésből keletkezik, tehát egyáltalán nem függ attól, milyen emberek vesznek körül. Amikor úgy érzed, hogy szenvedsz, tudd, hogy az a te döntésed, és hatalmadban áll úgy dönteni, hogy nem szenvedsz. Bármi is történjen a külvilágban, neked nem kell szenvedned. Érezheted magad mindig tökéletesen jól. A te döntésed.

2019. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is önbizalom hiányom van most már mondjuk kezd javulni,de egy fél éve borzalom volt, randin ezt meg is beszéltük a pasival mondott egy csomó okot hogy miért ne legyen önbizalom hiányom,elmondta hogy ő hogy lát engem,mi tetszik neki rajtam.Ez tök jól esett azóta ha megint rám jön az önbizalom hiány mindig eszembe jut mit mondott.
2019. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6#

Viszont ha jól értem, akkor mégsem lett belőle kapcsolat?

Beszélhetünk pár szót privátban?

2019. dec. 16. 11:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lett belőle kapcsolat,igen írj nyugodtan :)
2019. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj ha erősíted az önbizalmát. Persze ezt nem határozottan ráállva, erről beszélve kell tenned, inkább észrevétlenül, spontán, nem erőltetve, erősítve.


Nem olyan könnyű ez, tudom, de ha érzi azt,hogy Te őszintén jó nőnek tartod, csinosnak, vonzónak, okosnak, biztos erősödik az önbizalma.


Kérdés,hogy mitől alakulhatott ki ez Nála?

Ha alapjáraton ilyen nem tudsz hosszútávra változtatni csak úgy ha folyamatosan teszel érte.

Viszont lehet,hogy volt egy kapcsolata amiben a pasija vette el az önbizalmát.

Akkor lehet,hogy könnyebb lesz helyreállítanod.

2019. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Sehogy, mert rajtad fogja kitölteni mindazt, ami az önbizalomhiányához vezetett.

pl: Minden reggel el kell mondani, h mennyire szép, különben önbizalomhiányos lesz. //te hibád.

Párkapcsolatot csak egészséges emberrel kezd, mert ráfaragsz. Belőled fogja feltölteni (ideig óráig) a hiányérzetét, majd lelép ahonnan többet kap. Vigyázz az ilyenekkel.

2019. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!