Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom visszautasított...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom visszautasított (szex) egy rossz emlék miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vele veszítettem el a szüzességemet néhány hete. Az első három alkalom amolyan "szokás" volt, tehát semmi különös számomra, próbáltam hozzászokni. A harmadik alkalommal azt állította közben, hogy szorítja a gumi és ahogy kihúzta, kb 1 perccel később le is lankadt neki. Megmondtam, hogy ezzel semmi gond, az előző márka bevált, majd használjuk azt, ne idegeskedjen, inkább feküdjünk le aludni. A negyedik alkalommal viszont akartam. Akkor már tényleg akartam őt, biztos voltam benne, hogy tökéletes lenne az egész. Az volt a különbség negyedjére, hogy nem úgymond bevezetés lett volna, hanem tényleg akartam. Teljesen felhúzott, bementünk a házba, rajtam feküdt, aztán hosszú percek elteltével sem történt változás és láttam, hogy van valami. Egyszer csak nem ment neki. Azt mondta, eszébe jutott az a dolog. Én teljesen megalázva éreztem magam, nem bírtam tőle az ilyen szintű visszautasítást. Negyed órán keresztül húzott, hogy akar, aztán egyszer csak befagy és hopp, nem megy. Azóta félek közeledni hozzá, mindig az jár a fejemben, hogy megint visszautasít és azt nem bírnám elviselni. Már megbeszéltem vele, nagyon bántja az egész, de ettől nekem nem lesz jobb, továbbra sem tudok úgy állni hozzá. Mit gondoltok, mit kellene tennem? Ti hogyan állnátok ehhez?

2016. ápr. 6. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Ez totál nem miattad van, ne hisztizz. És hidd el, ő kellemetlenebbül érzi magát mint te...

18L

2016. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Ezért nem kell szűz lány. Hiszti Kriszti.
2016. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem hisztizek, ha Neked úgy is tűnik. Én nem az a lány voltam, aki 13 évesen arra vágyott, hogy fűvel fával dug, mindig is féltem ettől, taszított. Aztán jön valaki, aki érdekel, akivel együtt lennék, ő pedig visszautasít, én ezt látom. Meg azt, hogy nem tudom, mikor lennék újra képes rá. Köszönöm kedves válaszod.
2016. ápr. 6. 22:12
 4/13 A kérdező kommentje:
Tehát csak primitív válaszokra várhatok:) Kedves második, szerinted a lányok hogyan kezdik, szűzként, nem? Vagy te másképp látod? Te hogyan kezdted?
2016. ápr. 6. 22:13
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Egy puhap.csűt fogták ki :/
2016. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
45%

Sz_pjad keményre, aztán lovagold meg.

Még ma!!!!

Hajrá.

Gumi ajánlott (ne lógjon a szádba a hajad sose).

26/F

2016. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm:DD Eddig ez volt számomra a leghasznosabb válasz.
2016. ápr. 6. 22:22
 8/13 Noren1989 ***** válasza:

Amúgy a beszéd nem segít ezen. Egyszerűen meg kell szokja, h benned van, nem a markában. Ha végképp zavar a dolog....dugd egy ujjad a s@ggébe.

26/F

2016. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ricsy7111 válasza:
0%
Nem vagy jó nála:D!
2016. ápr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De ez hiszti. Nem utasított vissza, hanem egyszerűen a fejében baj van a gumival, és fél hogy újra csődöt mond. Ezért felesleges így kiakadni, ha nem tetszel neki, fel sem állt volna egyszer sem... Inkább beszéljetek erről vagy kezdj tablettát szedni.
2016. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!