Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem húz senki jobbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem húz senki jobbra tinderen?

Figyelt kérdés

Szerintem nincs átlagos alatti külsőm, de senkivel se matchelek, pedig nem vagyok válogatós.


30/F



2019. dec. 19. 09:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Nekem 2 kepemre is 9 pontot adtak a vonzalomra, es meg hidd el igy sem koslatnak utanam a nok. Csajom mindig volt, de azert nem olvadoznak a noi szivek sem tolem.
2019. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Lehet nem is igazi nők akkor a tinderen hanem kamu profilok?


1 matchem volt összesen 1 hónap alatt, az sem írt vissza..........

2019. dec. 19. 10:02
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Annyit tudsz csinálni, ha értékelsz te is nőket, hogy szöveget írsz a képük alá, abban az e-mailodat, fb linkedet bírod, hátha rád írna.
2019. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Normális leírásod van legalább? Vagy nálad is csak egy lógó gatyás fénykép van félrehúzott baseball sapkával?
2019. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Mit írjak, fölös.
2019. dec. 19. 10:40
 16/24 anonim ***** válasza:
36%

#15 Akkor te is annyit érsz mint a többiek akik kiírják hogy "írj rám ha ismizni akarsz", ja nem még annyit se...


Szerinted egy értelmes beszélgetést hogy lehetne elkezdeni bármilyen támpont nélkül? Még ha esetleg jobbra is húznának mit írnál vagy mit írjon neked? "Szia Józsi, tetszik ahogy feltekerted a nadrágod szárát és kivillan a bokád fiú létedre?"

2019. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
Társkeresőket férfiként használni felesleges, ha csak nem vagy nagyon jó képű.
2019. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
AKi jóképű annak pont hogy nem kell használni mert úgy is becsajozik, nemde?
2019. dec. 19. 10:59
 19/24 anonim ***** válasza:
76%
Jajj hagyjuk mar ezt az alszent dumat. Igen felesleges a nok 90%-a loszart nem ir magarol, amrlyik ir az meg azt, hogy nem akar egy ejszakasat. A nok tobbsege arra nemveszi a faradtsagot, hogy a tobbi kepet megnezze. Ket varatnom is volt Tinderrol, es mindketto elmondta akkor nezte meg mikor irtam nekik.
2019. dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem nézel ki teljesen tökéletesen. Ahhoz, hogy társkeresőn férfiként sikered legyen, ez elengedhetetlen.
2019. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!