Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen kamu képpel összeszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen kamu képpel összeszedtem egy lányt, de most szeretne találkozni?

Figyelt kérdés

Elég kövér vagyok, de a dumám az jó. Megismerkedtem egy lánnyal, szeretne nagyon találkozni személyesen is, viszont az interneten letöltött képpel szedtem össze.


Mit tegyek? Elmondjam az igazságot? Vagy kitaláljak valamit, hogy sokat híztam az elmúlt időben?


26/F 174 cm - 105 kg



2019. dec. 19. 10:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ciki van haver. Remélem jó puhára fősz a saját levedben. :D
2019. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A dumád csak azért tetszik neki, mert külsőleg is tetszel neki. Amúgy mondhatnál bármit, ha nem tetszenél neki külsőleg.
2019. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglát meg majd szépen otthagy és még te leszel megsértődve...
2019. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Mindenki előnyös képeket rak fel a tinderre, szóval ha azt nézzük mindenki hazudik.


Akkor végül is ez is belefér, nem?!

2019. dec. 19. 10:54
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod magad kellemetlen helyzetbe hozni, és totálisan más vagy mint a fotón szereplő pasi, azonnal írd meg sűrű bocsánatkérések közepette,hogy nem téged ábrázol a fotó.

Kétséges,hogy így szeretne Veled találkozni még akkor is ha tökéletes lenne a külsőd.

Ha a dumád jó akkor ebből mosd ki magad, és szedd össze minden tehetséged...hátha..


Ja, és tanulj belőle!

Hiába,hogy a dumád jó, az eszed nincs a helyén, bocs". Gondoltad,hogy sosem derül ki a valóság?

2019. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy bocs, de közben összejött valaki mással.
2019. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Egy kockás hasú srácot raktam ki, hogy sok matchem legyen.
2019. dec. 19. 10:57
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj már el a randira és îrd meg hogy mi volt.
2019. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, végülis úgyis mindenki kamuzik szóval egy teljesen másik, jóképű és jó testű férfi fényképe is belefér...


Inkább szedd össze a kis tested és kezdj el edzeni hogy ne kelljen kamuzni. Egy év alatt kilököd magad és mehetsz fel saját képpel. 👍

2019. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
2019. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!