Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen kamu képpel összeszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen kamu képpel összeszedtem egy lányt, de most szeretne találkozni?

Figyelt kérdés

Elég kövér vagyok, de a dumám az jó. Megismerkedtem egy lánnyal, szeretne nagyon találkozni személyesen is, viszont az interneten letöltött képpel szedtem össze.


Mit tegyek? Elmondjam az igazságot? Vagy kitaláljak valamit, hogy sokat híztam az elmúlt időben?


26/F 174 cm - 105 kg



2019. dec. 19. 10:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ténylef menj oda és a világ legtermészetesebb módján, mond, hogy tegnap kicsit túltoltam a hambit. holnapra lemegy.
2019. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele és számolj be róla. Kíváncsi vagyok. D
2019. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Megírtam neki, ő meg azt írta, hogy ne vicceljek, ő meg akkor férfi.


?? Most mi van, rohadtul nem vicces

2019. dec. 19. 11:47
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
Akkor első randi lehet nyugodtan valami kolbászparti a margit-szigeten.
2019. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy ez egy éves kép és felszaladt azóta 1-2 kiló :D Vagy 30.
2019. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő akkor fiú, akkor te meg írd meg neki, hogy terhes vagy. Tőle!
2019. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
XD
2019. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Hallod... most értettem meg, h egy pasi akivel megismerkedtem, miért kérdezte azt h valóban én vagyok-e a képeken, amit magamról küldtem. Le is csesztem h miért néz ennyire retardáltnak h küldök magamról képet, amin nem én vagyok, közben meg kb.már lebeszéltük a talit.

Dehát Te vagy az élő példa h _létezik_ ilyen idióta...

2019. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért kételkedik mert meggyőzted arról,hogy a nagy dumádhoz kockás has tartozik.


Elképzelte,hogy milyen vagy, + jött hozzá a kamu fotó ami valószínű még össze is párosítható a stílusoddal.


Szerintem kapásból esélyt nem ad,m és nem azért ahogy kinézel hanem azért mert kamuztál.


Sosem értettem ezt meg. Ha valaki tényleg ismerkedni akar és nem csak levelezőpartnert szerezni az nem számol azzal,hogy a lódítás kiderül és semmi nem lesz belőle?

2019. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát tesó, bajban vagy.:)

Nálam, csak akkor lenne minimális esélyed, ha tényleg tisztáznád velem, hogy nézel ki.

Akkor , esetleg, ha egyébként szimpi voltál, adnék esélyt.

2019. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!