Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel mondta le a randit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mondta le a randit, csak egy kamu kifogás volt?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal, 1 héttel előre megbeszéltük hogy mikor fogunk találkozni, mert mindketten elég elfoglaltak vagyunk. 1 héttel előtte tisztáztuk, hogy ekkor meg ekkor mindkettőnknek jó lesz és találkozunk. Erre 1 nappal előtte lemondja, egy számomra elég kitalált kifogásnak hangzó szöveggel, hogy elfelejtette de programja lesz a szüleivel és mégsem tud jönni. Ezt is csak azután mondta, hogy én rákérdeztem hogy akkor találkozunk-e holnap.. De ha még igaz is lenne, hogy 1 nappal előtte tudja meg hogy programja lesz a szüleivel és nem szólt róla, akkor is legalább mondhatta volna, hogy tegyük át más időpontra, de nem tette. Csak szimplán lemondta. Én kicsit felhúztam magam rajta és csak annyit írtam "értem.". Azóta nem beszéltünk, ezt volt pár napja.

Szerintetek?



2018. okt. 11. 21:58
 1/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
81%
Hát ez ennyi volt. Gondolom internetes ismerkedés. Ne agyalj rajta. Ha megkeres, tiltsd. Anyucikájával szórakozzon.
2018. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. Szavahihetetlen, komolytalan nő az ilyen. Engedd el, jön jobb! 😉
2018. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes vele beszélgetni. Találni fogsz jobbat.
2018. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elengedem. Bár már kezdek kételkedni hogy jön valaha jobb, nem ez volt az első ilyen..
2018. okt. 11. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!